Skocz do zawartości

Kompatybilność czujników z Garmin 1000

Henghest

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem używanego Garnina 1000 bez czujników. Zamierzałem czujnik kadencji i prędkości dokupić osobno a jako czujnik HR używać mojego Polara H10. Niestety wyglada na to ze mimo tego iż Garmin ma BT -to używa go tylko połączenia z telefonem a nie z urządzeniami  ( Polar H10 obsługuje tylko BT bez ANT+). Wiec niestety będę musiał dokupić i pas. Oryginalne czujniki Garmina są dosyć drogie. Myślałem o pasie z deca: https://www.decathlon.pl/pas-kard-ant-bluetooth-smart-id_8334795.html?gclid=Cj0KCQiAxs3gBRDGARIsAO4tqq17TrSur8WvJWoZ1PezajjWcQrU-668YmDVCXNYwFwzKdGrUvTU0NoaAj3ZEALw_wcB

tylko nie jestem pewien czy będzie kompatybilny z Garminem.

Szukam tez jakiejś alternatywy dla oryginalnego czujnika prędkości/kadencji który kosztuje prawie 300. Myślałem o decathlonowskim btwinie smart ale podobno średnio współpracuje z Garminem( opóźnienia kadencji, zrywa połączenie)

ktos ma jakieś pomysły na jakieś bardziej budżetowe alternatywy czy raczej zdecydować się na Garminniwskie wynalazki?

Bierz Deca, działa prima sort. Pasek Premium od Garmina rozkleił mi się po ok 200 godzinach (działa nadal, ale obramówki luźne są). Deca działa OK, ale po 200 godzinach używania i circa 50 praniach w 30stC materiał zaczął się kurczyć.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Pomógł 1