Skocz do zawartości

Power Bank poszukiwany

Jarosław Okonkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jarosław Okonkowski

Witam,

poszukuję pojemnego power banku (powyżej 15k mAh).

Interesuje mnie przede wszystkim dobra jakość i trwałość.

Szukam rad od osób z własnym doświadczeniem.

Jakie macie doświadczenia z urządzeniami wyposażonymi w panele słoneczne?

Dajcie sobie siana z tymi panelami solarnymi. To są gadźety. Żeby solar przyzwoicie ładował to musi być sporych rozmiarów i panele renomowanej firmy.

Np takie coś : https://www.androidguys.com/reviews/accessory-reviews/blitzwolf-20w-solar-panel-charger-review/

Co do powerbanków  - polecam Xiaomi  - raz a dobrze. Od paru lat mam takie 3.

https://swiatbaterii.pl/869-power-bank-xiaomi

• Pomógł 1

Jak masz laptopa takich producentów, jak HP lub Dell, to sprawdź ich ofertę. Mają power banki o pojemności powyżej 18k mAh i oprócz laptopa mogą postawić na nogi (dwa np u mnie gopro + 6'' smartfon) inne urządzenia. Ja akurat mam tego .

Edytowane przez piotr.solek
  • Pomógł 1

Cześć. Jak myślicie - power bank czy pakiet baterii? Już tłumaczę. Mam lampkę SolarStorm X3 oryginalny pakiet 4 baterii padł, sklecony przez kumpla z 6 ogniw dogorywa i potrzebuję czegoś nowego. Widzę, że można kupić nawet 27 000mAh a to daje więcej niż to co mam. Oczywiście posługuję się tym co na papierze bo w rzeczywistości bywa różnie. Ogniwo LG kosztuje u mnie 30 zł (jak inne to nie wiem, koleś mówił, że rozbiórkowe l laptopów można znaleźć taniej) do tego elektronika, której w oryginalnych pakietach z chin nie ma. Te power banki mają zabezpieczenia? Jak składać z 6 sztuk to cena już jest wyższa. Pozostałby mi tylko kabel - obciąłbym oryginalny i dał wtyczkę usb, oraz problem z jakimś etui ale coś się pewnie uszyje z "kodury".

Widziałem też na Alle takie co mają ponad 50 000mAh i można na nich niby auto odpalić. 350 zeta - warte to takiej kasy?