Skocz do zawartości

Nawigacja rowerowa do 1.5k PLN

MrStaszQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem nawigacji rowerowej i zwracam się do was z pytaniem, co moglibyście polecić. Zależy mi głównie na pełnej nawigaci (z możliwością wpisania adresu docelowego i wyznaczenia trasy z poziomu urządzenia) oraz reszcie standardowych funkcji, bez zbędnych bajerów. Z tego, co przeglądałem to Garminy ponoć nawigują tylko po wcześniej wgranym śladzie. Czy faktycznie tak jest? Zastanawiałem się też nad Mio 405, ale widziałem sporo nieprzychylnych opini. Mój budżet to 1500 PLN.

Edytowane przez MrStaszQ

Hej. W Garmina jak najbardziej możesz wpisać adres aby doprowadził Cię do celu. Modele 820,1000,1030 to posiadają na pewno. Dalej...dobrze aby ekran był większy wiec polecałbym edge 1000 lub edge 1030. W związku z tym ze w tym budżecie 1030 nie będzie osiągalny polecam edge 1000. Samo osiągam.
Teraz kwestia cen. Pisałem już w innym wątku ze najlepiej kupić edge 1000 używanego. Znajdziesz go już koło 1000 zł chyba ze z kompletem czujników to lekko drożej ale zwróć uwagę aby urządzenie było na gwarancji. Żadnego zakupu nie potrzebujesz. Wystarczy ze ściągniesz od sprzedawcy nr seryjny urządzenia i potwierdzasz jegknokres gwarancyjny na infolini garmina. Potrzebne jest po to abyś mógł wymienić sobie urządzenie na nowe z powodu gdyby coś było nie halo (za free oczywiście). Sam kupiłem edge 1000 z kompletem wszystkich czujników i wymieniłem w Garminie na nowego. Nowy w Garminie znaczy refuebished.

Znajomy posiada na sprzedaż Garmin Edge 1000 w stanie idealnym, gwarancja do kwietnia (do potwierdzenia) oraz uchwytem k-edge i radarem garmin varia rtl500 (dla mnie to najlepsze urządzenie od garmina jakie mam do roweru)

Mam nadzieje ze pomogłem
Pzdr

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro