Skocz do zawartości

Zwift - jedno konto, dwie osoby


Miszel

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są negatywne skutki korzystania dwóch osób z jednego konta na Zwift ?

Użytkuję trenażer dość intensywnie. Moja żona chce spróbować jeździć w wirtualnym świecie. Nie opłaca mi się kupować drugiego konta. Jakie są waszym zdaniem minusy współużytkowania konta ? Poza samym faktem że to nieuczciwe, nielegalne..

Wiadomo że jeśli drugi użytkownik (o słabszych osiągach) zrobi test ftp to temu mocniejszemu zaniży parametry (ale ftp można zmienić ręcznie), dojdzie więcej eventów w historii o niższych parametrach. Coś jeszcze ?

Brakuje w Zwift abonamentów godzinowych/kilometrowych w niższych cenach.

Odnośnik do komentarza

Moja żona śmiga na moim koncie jako ja . Odpalam jej kompa , trenażer i sobie lajtowo pomyka.  Ochotę ma córka to sobie sama odpala i myka na moim koncie jako ja. Nie przejmuję się  żadnymi FTP-ami  , statystykami.   Nie czuje się piratem- płacę abonament to korzystam jak mi pasuje w ramach  "jednego mojego stanowiska ".  To tak samo z jak z licencją Windows na komputer. Nie dam żonie korzystać z komputera bo to ja kupiłem licencję......... absurd.  A to co co na Zwifcie się dzieje  czyli wszystkie statystyki , FTPy są dla mnie totalnie bez znaczenia bo moje jazdy lecą na Garmina i moje konto w Garminie. Zwift , Rouvy czy inne apki tylko "robię mi trasę " i steruja obciążeniem trenażera.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...