Skocz do zawartości

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2017

TomaszBiegus

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wystartować w Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i szukam osób które startują i znają trasę też chętnie bym objechał te trasy. Szkoda ze nikt nie startuje w Krakowie 

Edytowane przez TomaszBiegus

Poprawka, dziecko się wykruszyło, jadę MEDIO, jakoś się ustawiamy na meeting przed startem?

Edytowane przez Gość
20 godzin temu, SpiderMAN napisał:

jakoś się ustawiamy na meeting przed startem?

Fajnie by było. :) Ja jeszcze wciąż czekam na wszelkie decyzje szwagra, który też chce jechać, ale nie wiem czy się zdąży zapisać wcześniej czy w dniu zawodów dopiero na ostatnią chwilę mu się uda. A będzie to o tyle hardkorowe, że wcześniej musi przyjechać do Krakowa. :) Co za tym idzie, nie wiem jeszcze na którą tam na Błonia dojedziemy, jak to będzie u nas wyglądać, co z tego wyjdzie. Ale jak najbardziej dobrze byłoby się tam gdzieś jakoś spiknąć. Będę Ci pisał jeszcze o tym na priv jakoś bliżej soboty w takim razie.

3169 melduje gotowość bojową... Wolski mokry strasznie :P

Jak ktoś jedzie Medio i ma ochotę nie jechać sam, to zapraszam, będziemy z kolegami @Łabędź i @ze4lot kręcić się już na starcie/mecie po 9:00.

Jest mokro, warunki będą cięzkie, ja jadę, żeby dojechać. Nie mam zamiaru się spieszyć :D Jadę swoje

Edytowane przez Gość