Skocz do zawartości

Tacx bushido T2790 jakie oprogramowanie

osteon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

kupiłem Tacx Bushido T2790 NP101, na tablecie Samsung Galaxy tab3 zainstalowałem oprogramowanie TACX Cycling app. Zamontowałem rower Cube AMS 135 z czujnikami Garmina prędkości i kadencji. W trakcie jazdy program Tacx Cycling odnalazł czujniki prędkości i kadencji Garmina, nie odnalazł żadnych mierników z Bushido. Nie reaguje na trasie na opory jazdy pod górę, ogóle nie ma żadnych oporów chyba, ze sam zmieniam napędy. Reaguje na poruszającą się trasę rowerem a przyspieszam to szybciej mija trasa, jak się zatrzymam to zwalnia. Ale to chyba wynika z czujnika prędkości. Czujniki mam podłączone po prze ANT+(wewnętrzny) i bluetooth. Kupiłem dodatkową antenę ANT+, podłączam ją do tableta i też nic nie daje.

Proszę o  pomoc w ustawieniu oprogramowania lub porady , która pomoże mi w pełni korzystać z trenażera.

Pozdrawiam.

Marek.

Teoretycznie galaxy tab 3 ma wbudowany moduł Ant+ także osobna antena nie powinna być potrzebna. Po pierwsze sprawdź czy trenażer sparuje się z telefonem komórkowym.

Ściągnij Tacx Training odpal aplikacje i zacznij pedałować. Pamiętaj, że Bushido potrzebuje chwile by się odpalić. Jeżeli telefon znajdzie trenażer to można próbować kombinować z tabletem. Jeżeli nie to wina raczej po stronie trenażera.