Skocz do zawartości

Merida Big.Nine 700 2018 XL(21'')

Rohis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Rowerowe Szajbusy! Muszę się pochwalić swoim nowym rowerem. Jest nim Merida Big.Nine 700, kupiony wczoraj, a dzisiaj rozdziewiczony. Długo myślałem co kupić, polowałem na wersję 500, potem Limited, a jak znalazłem Lmtd w odpowiedniej dla siebie ramie, to sprzedawca zaoferował 700tkę bo został mu ostatni w XL. Szybka kalkulacja i jest w rodzinie l.
Na sucho myslalem że powinienem szukać na mój wzrost ramy XXL 23'' ale po przymiarce rower idealnie na mnie pasuje w rozmiarze XL 21'' (194cm, inseam 94cm).
Jak jest tu ktoś z Warszawy i chciałby wspólnie wybrać się gdzieś w góry, albo chociaż do kampinosu, to niech da znać.

Pozdr.

bca35a53e868142da7c1102777ca7cef.jpg&key=37a9ab341db32946e8038fc1682e61876bc8cb172f0334c297ff5b5f552f71b2

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Rohis

Ja wymieniłem na IKONy ale 120 TPI 3C EXO TR + mleko. Zdecydowanie polecam tą kombinacje jeśli się ścigasz.

Myślę, ze każda opona w lepszej specyfikacji i na mleku będzie lepsza niż to co dostałeś z fabryki. A sam musisz dobrać one do tego po czym jeździsz i na czym ci zależy. Teraz na zimę założyłem Forekastery i rower dużo stracił na szybkości ale zyskał na trakcji, zwłaszcza na mokrym.

Te ikony z fabryki nie są tubeless ready? Zmieniłem detke to opona z jednej strony felgi jest przyklejona a wnętrze wyklejone taśmą

W dniu 17.11.2018 o 17:50, skraburski napisał:

Ja wymieniłem na IKONy ale 120 TPI 3C EXO TR + mleko. Zdecydowanie polecam tą kombinacje jeśli się ścigasz.

Myślę, ze każda opona w lepszej specyfikacji i na mleku będzie lepsza niż to co dostałeś z fabryki. A sam musisz dobrać one do tego po czym jeździsz i na czym ci zależy. Teraz na zimę założyłem Forekastery i rower dużo stracił na szybkości ale zyskał na trakcji, zwłaszcza na mokrym.

Te ikony z fabryki nie są tubeless ready?