Skocz do zawartości

RockRider 540 - hamulce problem...


kubasus

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem nowy w temacie rowerowym.

Jakoś ok 2msc temu kupiłem rower, RockRider 540 B’Twin, i mam problem z manetkami hamulców. Rower w ciągu dwóch tygodni jest drugi raz na serwisie bo płyn hamulcowy wyciekał z manetek. Serwisant powiedział ze ten model tak ma. Nie mam ochoty oddawać go na serwis co 2 tygodnie i pomyślałem o wymianie manetek na inne. Na razie chce zmienić tył a za jakiś czas przód i czy dostanę jakiś zestaw typu zacisk + manetka na tył, w cenie do 200-250 zł? Jeśli tak to co poradzicie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez SpiderMAN
Tytuł...
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kubasus napisał:

Rower w ciągu dwóch tygodni jest drugi raz na serwisie bo płyn hamulcowy wyciekał z manetek. Serwisant powiedział ze ten model tak ma.

Ja bym pogoniła serwisanta, gdzie pieprz rośnie. Ewidentnie chce się pozbyć problemu i wciska kit. A nieszczelne hamulce, to jakby nie patrzeć, zagrożenie życia w skrajnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza

Niestety, zarówno z oddaniem roweru się nie da, a z odbiorem w zależności od dostępności części...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oni mi to bez problemu wymienią, i bedą wymieniać jeśli będzie się to działo, tylko trzeba czekać na części... a tak jak zainwestuje w jakieś lepsze hamulce to problem będę miał z głowy, stad też ten post.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ale jak wymienią Ci już ta klamkę, to powinien być spokój. Ja mam takie same i wszystko z nimi gra więc z Twoją konkretnie coś jest nie tak.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości...

Manetki to są przerzutek... a hamulców - klamki!

 

Skoro dwa razy już był rower z tego tytułu na serwisie, ja bym go zwrócił w sklepie z powodu wady ukrytej zagrażającej bezpiecznemu użytkowaniu.

Po prostu jedź odstąpić od umowy zakupu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...