Skocz do zawartości

Kross level r5


Radox214

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tego powodu że jestem jeszcze zielony w rowerowych tematach proszę o wyrażenie swojej opinii o wspomianym w tytule rowerze. 

Bardzo proszę też o wskazanie ewentualnych stron gdzie mogę go dorwać za Maks 2000 zł. Mój budżet jest naciągniety więc wyższa cena odpada :/

Odnośnik do komentarza

Rower solidny i mocny oprucz amorka ale jak na tą cenę to i tak jest spoko. Napęd ok, jestem bardzo mile zaskoczony, moja waga to 90 kg. Mam silne nogi a daje sobie radę, nawet w blocie po deszczu. Co do ramy wzrost 175cm. mam 17"(S) a mialem 19"(M) ale oddalem bo była za duża, dziś mogę szczerze napisac to byla dobra decyzja. Ramy są dośc duże w modelach do R6 w bardziej wyczynowycz R7-R8 porównując geometrie i rozmiar to odpowiednik np miedzy M a L. Mam siodło posunięte na max do przodu i gdybym się nie pospieszył ze sztycą z ofsetem to bym kupil bez ofset było by wygodniej. Ja pszesiadłem się z roweru krosowego na kolach 28 i uważam że to byl dobry pomysł bo chciałem coś solidnego w dobrej cenie na początek do lasu i na górki. Jazda tym rowerem daje mi tyle frajdy że stwierdzam że muszę mieć coś solidniejszego bo jestem już ograniczony możliwościami tego sprzętu i albo go sprzedam, albo zrobie taką modernizację że raczej długo moje umiejętności go nie wyczerpią. A stać mnie na wymianę roweru po roku albo na porządny modzik tego osprzętu.

Generalnie bardzo polecam rowery kross to mój kolejny sprzęt i mimo mojej wagi dają radę. Koła 27.5 to też świadomy wybór są sztywniejsze od 29 przynajmniej w tym przedziale cenowym i do mojego wzrostu wygodniejsze.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...