Skocz do zawartości

Problem przy składaniu szosy (but haczy o ramę)


SirDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś powie mi co jest nie tak lub co zrobiłem nie tak.

Składam sobie szosę na przyszły sezon. Po założeniu korby 105 5700 z dedykowanym suportem (długość korby 175mm) i pedałów spd, po wpięciu buta okazało się że przy pedałowaniu but ociera (haczy) o tylna przelotkę link do przerzutki (tą na dolnym ramieniu tylnego trójkąta). Dodam że rama to accent apex XL.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu.

PS tak jak było w instrukcji od suportu nie dałem żadnych podkładek z żadnej strony.

Odnośnik do komentarza

Zdjęcia zrobiłem sam z ramą na uchwycie serwisowym, ale powinny oddać o co mi biega.. (Rozmiar buta 46) Bloki ustawione maksymalnie do wewnątrz buta- czyli odsuwając but od roweru.

 

Da się jakoś odsunąć buty od ramy? Mogę dać po jednej podkładce między pedał, a ramie korby, ale to da max 2mm, a potrzebne będzie gdzieś z 5mm.

c.jpg z.jpg x.jpg

Edytowane przez SirDevil
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Sziva napisał:

Koleżanka mnie wyprzedziła ;) Nom tego typu dystanse będą najlepszym, najtańszym i najprostszym rozwiązaniem. Szczerze mówiąc, nic innego do tej pory nie przyszło mi do głowy. Ktoś na grupie (jeszcze jak nie było forum, tylko grupa FB) miał tego typu problem i pomogły mu takie akcesoria.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Też już do tego doszedłem. Swoją drogą drogie te kawałki tulejek...blisko 100zł za takie pierdołki.

Dzięki Panowie,

PS.  Swoja drogą jakie mądre głowy taką geometrie ram wymyślają że miejsca dla stóp nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...