Skocz do zawartości

Wkładka w spodenkach pod szorty B'twin 900 podwija się


Wiktor00863

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zakupiłem spodenki pod szorty b'twin 900 i są to moje pierwsze spodenki z wkładką. Może to kwestia przyzwyczajenia ale czy wkładka może się np. w kroczu układać w odwróconą litere V? Czy powinna ona być idealnie dopasowana? Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, zibi_j1 napisał:

myślę ze to normalne że boki wkładki zawijają się w dół. Tym bardziej ze w taki sposób foruje ją siodełko w czasie jazdy.

Chodzi mi głownie o to, że uwiera mnie ona w ważne części ciała ( ;) ) podczas ruchu.

Odnośnik do komentarza

Mi tak ostatnio robiła chińska wkładka. Z innymi wkładkami nie mam problemu i raczej nie jeździłabym z wkładką, z którą nie dogaduje się mój kuper. Nie jest to normalne, bo wkładka powinna wspomagać, a nie uwierać.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj się przejechałem odrobinkę w powyższych gaciach i jestem zachwy... znaczy zadowolony. Nie ułożyły mi się w "odwrócone V", raczej wyglądało to jakbym był z lekka podnieconą kobietą. ;) Podczas jazdy miałem dziwne dla mnie poczucie sprężynowania, dupka mi skakała. Nie wiem czy to moja wątła psychologia sobie tak wyobrażała, czy też ta wkładka takie odczucia daje. Ale generalnie było bardzo OK, jak na niedotarty tyłek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...