Skocz do zawartości

RockShox XC32 vs. RockShox 30 Gold RL 100-120 29 2018 r. vs. RockShox Gold RL Solo 2017 do Trek X-caliber 9 2014 r. Który wybrać ?


jermak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wymienic starego rockShox xc32 na uwadze mam RockShox 30 Gold RL 100-120 29"model 2018 albo RockShox Recon Gold RL solo 2017 moj rower to Trek Xcaliber 9 2014 Jesli macie inne pomysly to prosze o podpowiedzi  https://www.tredz.co.uk/.RockShox-30-Gold-RL-Solo-Air-100-120-29-Disc-2018_106806.htm   http://www.chainreactioncycles.com/rockshox-recon-gold-rl-solo-air-forks-9mmqr-2017/rp-prod151095 Moj wzrost 183cm waga okolo 75kg

Odnośnik do komentarza

Ooo dzięki, zamówiłem recona gold :D

Dnia 8.08.2017 o 10:52, jermak napisał:

Dzieki ale postawilem na Golda 30 nawet troche wiecej zaplacilem niz za recona Ta 30tka to ma byc model na 2018.Recon mial tez inny offset 

I w czym jest lepszy od recona gold?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Eisteufel napisał:

Ooo dzięki, zamówiłem recona gold :D

I w czym jest lepszy od recona gold?

Lepszy moze nie byc ,ma identyczny offset z moim dotychczasowym a nie chce zmieniac geometrii ramy Golenie 30 przy mojej wadze sa ok a to moze miec wplyw na wage Bedzie w piatek to postaram sie o jakies fotki

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jermak napisał:

Lepszy moze nie byc ,ma identyczny offset z moim dotychczasowym a nie chce zmieniac geometrii ramy Golenie 30 przy mojej wadze sa ok a to moze miec wplyw na wage Bedzie w piatek to postaram sie o jakies fotki

Ja jestem ciekaw tego recona gold, teraz mam XC30 i jest troche za miekko 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Eisteufel napisał:

Ja jestem ciekaw tego recona gold, teraz mam XC30 i jest troche za miekko 

Ja mam xc32 ale dostal w kosc I  wydawal dziwne dzwieki Po serwisie troche ustalo ale uraz mi zostal a za serwis placilem prawie cene nowego Mam okazje to wymienie Jak cos bedzie nie tak to oddam i na Recona zamienie

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.08.2017 o 13:10, jermak napisał:

Na goleni jest 6 ustawien 

DSC_1215.JPG

I jak różnica pomiędzy starym widelcem? 

Ja dostałem swojego Recon gold rl i jak narazie jest mega. W porownaniu do Xc30 jest znacznie lżejszy i zauważalne są grubsze golenie. 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Eisteufel napisał:

W porownaniu do Xc30 jest znacznie lżejszy i zauważalne są grubsze golenie. 

NIe ma co się dziwić XC30 ma golenie o średnicy 30 mm, a Recon Gold 32mm. Niby niewielka różnica, a jednak ;)

Odnośnik do komentarza

Do tego całkowicie inna praca, Recon pracuje znacznie płynniej, do tego zmieniłem koła, opony na bezdętki oraz zaciski na Dt swiss rws tytanowe więc całkowicie inne odczucia niż na starym zestawie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...