Skocz do zawartości

Trek Supefly 6


marek2188@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam  tak jak w temacie.  mam korby sram  bcd 104  blat duzy 40 zebow  byl w momencie gdy go kupilem da sie do niego stawic korbe z kolarzowki np shimano 105 lub odpowiednik srama???

 nie mam kasy by kupic szose a  trekiem glownie ostatnio jezdze po asfalcie i brakuje juz przelozen a sila jest . i pytanie  da sie cos takiego zdzialac taka hybryde  . ewentualnie czy da sie wstawic blat 44 zeby  w systemie 1;10 ? pozdrawiam i w razie czego dziekuje za informacje porady;)

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SpiderMAN napisał:

52T raczej będzie haratać o ramę, 44T na 100% siądzie OK

Hej. a nie trzeba nic robic z suportem ,,,, i dziei za informacje bedziemy cos dumac  na dniach . pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SpiderMAN napisał:

P.S. Jeśli masz korbę dwurzędową to zapomnij o większej tarczy...

no wlasnie jest 2 rzędowa ....  trzeba zmienic korby by cos takiego pasowalo????

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Puncu napisał:

SpiderMAN, dlaczego?

Myślisz, że w miejsce tak jakby środkowej tarczy z korby trzyrzędowej wejdzie 44T bezkolizyjnie z ramą?

No nie wydaje mi się...

 

Jeśli to rocznik 2016 lub 2017 to siedzi tam SRAM GX 1000, 36/24.

Jeśli 2015 to SRAM S1010, 36/22

Nie wydaje mi się, by wlazła tak duża tarcza do korby dwurzędowej.

 

P.S.

A tak szczerze... Po co @marek2188@op.pl kupiłeś rower MTB z korbą dwurzędową skoro jeździsz po asfalcie?

Wyjaśnisz mi to? ;)

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 w tamtym roku jezdzilem wiecej po szutrach w tym   roku asfalt .a a rzeby ci wyjasnic to by bylo trzeba na piwo sie spotkac spoko kasy w niego umoczylem bo kupilem roczny uzywane z wrombalem w niego  dodatkowo kasy jak za nowy 

 lubie po terenie jezdzic ale spodobalo mi sie jazda na goralu po asfalcie widziales moje czasy dodalem cie wczoraj na endomondo... nie mam teraz kasy by kupic szose choc juz wiem ze mi pozycja na szosie nie bdzie odpowiadac wole geometrie gorala

;) i tak to pedaly sie kreca

 

 

 

i ja to wszystko robie dla przyjemnosci ;D

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...