LaskaaaD Opublikowano 22 Lipca 2020 Opublikowano 22 Lipca 2020 Witam, w bidonie miałem wodę z cytryną i solą. Gdy pojechałem na rower ten napój wylał mi się na ramę i zaschnął. Da się to zmyć czy trzeba szlifować? Próbowałem woda z płynem do mycia naczyń i jak rama jest mokra to nie widać ale jak wyschnie to pojawiają się zacieki.
IOO Opublikowano 22 Lipca 2020 Opublikowano 22 Lipca 2020 Możliwe że wygryźli się to w lakier, a właściwie w klar na lakierze. Ile czasu minęło zanim to zmyłeś?
elmapeto Opublikowano 22 Lipca 2020 Opublikowano 22 Lipca 2020 Ja bym dał sobie luz. Nie pierwszy, nie ostatni raz. 1
seraph Opublikowano 22 Lipca 2020 Opublikowano 22 Lipca 2020 Olać, a jak Cię tak strasznie boli to pasta polerska, albo nawet i pasta do zębów.
LaskaaaD Opublikowano 22 Lipca 2020 Autor Opublikowano 22 Lipca 2020 5 godzin temu, IOO napisał: Możliwe że wygryźli się to w lakier, a właściwie w klar na lakierze. Ile czasu minęło zanim to zmyłeś? Z 3godzinny minęły.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się