Skocz do zawartości

Kross Vento 4.0 dla osoby o wadze 120+


Dom3ll

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, co odpowiedź to inaczej, ja dostałem ostatnio informacje 

"

Dzień dobry,

Nasze rowery testujemy przy maksymalnym obciążeniu 120 kg i do tego poziomu obciążenia jesteśmy w stanie zapewnić ich niezawodność

"
Na chwilę obecną ja celuje w rozmiar M  , nie lubię być rozciągnięty na rowerze(triban 500 miałem L i było za dużo)

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, co odpowiedź to inaczej, ja dostałem ostatnio informacje 

"
Dzień dobry,
Nasze rowery testujemy przy maksymalnym obciążeniu 120 kg i do tego poziomu obciążenia jesteśmy w stanie zapewnić ich niezawodność
"
Na chwilę obecną ja celuje w rozmiar M  , nie lubię być rozciągnięty na rowerze(triban 500 miałem L i było za dużo)

Chyba jednak wjedzie gravel
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że za takie pieniądze z tarczami znajdziesz owszem ale ze sztywnymi osiami (przy naszej wadze potrzebne) już będzie ciężej za taką samą gotówkę, zresztą wg. info na wujku google max rozmiar do ramy wejdzie 32 c, w ostateczności trzeba zmienić koła bo będą strzelać szprychy jak zapałki i owijkę bo twarda, samo to że pełna grupa tiagra a nie tourney(niech go szlag) to już jest ogromny plus, zwykły jeździec nie odczuje różnicy ale jak się robi km pod spalanie kalorii to podejrzewam że już będzie mieć znaczenie, tym bardziej że rama jest endurance.

Odnośnik do komentarza

Weźcie pod uwagę, że te 115, czy nawet 120, to już waga wszystkiego - tak Was jak i roweru. Czyli odejmując 7 - 9 kg roweru, maksymalna waga Was i waszego ekwipunku nie powinna za nadto przekraczać 100 kg...

Bądźmy szczerzy, kolarstwo szosowe to sport, w którym najczęstszą wagą użytkowników jest 60 - 70. Trudno więc mieć pretensje do Krossa, że nie może zapewnić gwarancji jeźdźcom ponad dwa razy cięższym...

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam że za takie pieniądze z tarczami znajdziesz owszem ale ze sztywnymi osiami (przy naszej wadze potrzebne) już będzie ciężej za taką samą gotówkę, zresztą wg. info na wujku google max rozmiar do ramy wejdzie 32 c, w ostateczności trzeba zmienić koła bo będą strzelać szprychy jak zapałki i owijkę bo twarda, samo to że pełna grupa tiagra a nie tourney(niech go szlag) to już jest ogromny plus, zwykły jeździec nie odczuje różnicy ale jak się robi km pod spalanie kalorii to podejrzewam że już będzie mieć znaczenie, tym bardziej że rama jest endurance.

Prawdopodobnie całował bym w KELLYS Soot 30 tak mi doradził sam Szaj ;)
Odnośnik do komentarza

no zdaje sobie z tego sprawę, najprościej ujmując "wystarczy" zejść do 110 kg, skoro 10 kg to rower i max jest zachowany.Damy rade hah.

No wiadomo każdy w co innego celuje, do ścieżek to mam mtb. A vento 4.0 jest pod szosę więc już inny segment.(Znam 3 osoby co są wadliwe kellysy, zawsze coś  wnich nie tak)

Mogę się mylić, wyrażam tylko swoją opinie, póki co szukam osobnika/osobniczki która ma Vento 4.0 i rzetelne opinie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
no zdaje sobie z tego sprawę, najprościej ujmując "wystarczy" zejść do 110 kg, skoro 10 kg to rower i max jest zachowany.Damy rade hah.

No wiadomo każdy w co innego celuje, do ścieżek to mam mtb. A vento 4.0 jest pod szosę więc już inny segment.(Znam 3 osoby co są wadliwe kellysy, zawsze coś  wnich nie tak)

Nie pocieszasz mnie tym co piszesz
Odnośnik do komentarza
no zdaje sobie z tego sprawę, najprościej ujmując "wystarczy" zejść do 110 kg, skoro 10 kg to rower i max jest zachowany.Damy rade hah.

No wiadomo każdy w co innego celuje, do ścieżek to mam mtb. A vento 4.0 jest pod szosę więc już inny segment.(Znam 3 osoby co są wadliwe kellysy, zawsze coś  wnich nie tak)

Nie pocieszasz mnie tym co piszesz
no zdaje sobie z tego sprawę, najprościej ujmując "wystarczy" zejść do 110 kg, skoro 10 kg to rower i max jest zachowany.Damy rade hah.

No wiadomo każdy w co innego celuje, do ścieżek to mam mtb. A vento 4.0 jest pod szosę więc już inny segment.(Znam 3 osoby co są wadliwe kellysy, zawsze coś  wnich nie tak)

Nie pocieszasz mnie tym co piszesz
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2020 o 17:13, PaweL_Unibike napisał:

Również chce to Vento🤗 Wg mnie na początku idź do sklepu nawet tego skąd masz swój obecny rower i się przymierz, w sensie pozycji, czy w ogóle to dla Ciebie. Również przesiadam się na pierwszą szosę i jutro udam się do sklepu w tym celu.

PS.
Masz jakąś fajną ofertę?

Ten single speed jest chyba z Decathlona, więc tam raczej Krossa Vento nie sprawdzi :P

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...