Skocz do zawartości

Trasa leśna okolice Łodzi


TomekLodz1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jutro miałem jechać na Górę Kamieńsk, syn się nakręcił na zjazdy a na stronie jest info że wszystko zamknięte. Las Łagiewnicki już nam się znudził. Górka Pabianicka jest naszym celem ale czytam i ... nie wiem w końcu co tam jest. Są faktycznie jakieś górki czy ... ??? 

Może mi ktoś podpowiedzieć co i jak z tym miejscem 😉 

Albo gdzieś indziej, podjedziemy autem, byle dalej od Łodzi.

Odnośnik do komentarza

Górka Pabianicka - miejscowość jak nazwa wskazuje położona na górce z ładnym widokiem na Łódź ale same asfalty. Fajny trening dla szosowców, a nie dla mtb.

Kamieńsk - byłem miesiąc temu. Wyciąg nie działał i trasy enduro zamknięte ze względu na drzewa leżące na trasie. Ale jest dużo tras leśnych dookoła szczytu. Zjazdy, podjazdy tylko takie zwykłe ze tak powiem "leśne". Miło wspominam

Odnośnik do komentarza

Byłem. Ośrodek zamknięty, nawet kibla czy wody nie ma. Oznaczenia tras tragiczne, wręcz ich brak. Ale się nie poddaliśmy i ścieżkami i dróżkami wjechaliśmy na samą górę. Zjazd tą samą drogą był niezły. Jeleń spłoszony i prędkość. Jak tylko uruchomią wyciąg będę tam przyjeżdżał. Nigdy tak długo nie jechałem w dół. Tak, cieszę się jak dziecko. 

 

EDIT PrzeLuka

Słowo ma "z" blokuje automat.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czy wracałeś może jeszcze w tym sezonie na górę Kamieńsk? Czy uporządkowali trochę te trasy? Warto tam pojechać? Też mam chwilowy przesyt lasu łagiewnickiego i chętnie bym, nie jadąc w góry, spróbował czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, TReznor napisał:

Czy wracałeś może jeszcze w tym sezonie na górę Kamieńsk? Czy uporządkowali trochę te trasy? Warto tam pojechać? Też mam chwilowy przesyt lasu łagiewnickiego i chętnie bym, nie jadąc w góry, spróbował czegoś nowego.

Nie. Są zamknięte cały czas te trasy bo ktoś się połamał i pozwał Lasy Państwowe o odszkodowanie. Można tylko tak na pałę jechać bo dużo jest dróg i ścieżek ale to nie są przygotowane dla roweru. Wyciąg dziale tylko w soboty i niedziele.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2019 o 07:03, lukaszzsch napisał:

Jechałem niedawno w okolicy Dobieszkowa. Bardzo fajne, leśne trasy single z bardzo długim zjazdem(niestety szutrem).
43c3fe26af799da3e61172866d39cd2f.jpg

Można to przenieść do Google maps albo do Here ?

Odnośnik do komentarza

Będzie ktoś chętny na las Łagiewnicki, teraz, nie wiosną ? Jak nie będzie padać. Na stronie "cyklomaniacy" jeżdżą ale tempo i długość przekracza moje możliwości. Turystycznym tempem pod górę ale z góry to 🔥 Ta trzecia część lasu jest super. My ze Stok (ów) dojedziemy rowerami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...