Skocz do zawartości

Sąsiedzka pomoc - testy części roweru


Puncu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Nie raz mamy wątpliwości przed kupnem części, nie wiemy czy nam będzie pasować, jak przedmiot się prezentuje na żywo, jak się spisuje. Przeczesujemy fora i portale w poszukiwaniu recenzji i opinii a mimo to nie możemy się zdecydować.

 

Wychodzę z propozycją stworzenia tematu pomocy sąsiedzkiej, w którym będziemy pomagali sobie w wyborze poprzez wspólne testowanie. Przykładowo jeżeli ja mam część X a Ty jesteś zainteresowany jej kupnem lub po prostu ciekawy to ja będąc z danego regionu umawiam się na spotkanie z Tobą i daje Ci szanse przetestować. Forma pomocy może być różna, udostępnienie samej części by ją zobaczyć, udostępnić by zamontować ją do roweru lub po prostu przejechać się na jej rowerze ;)

 

Co Wy na to? :D

Odnośnik do komentarza

A czy nie lepiej po prostu zamieszczać takie "potrzeby" w odpowiednim dziale danego województwa? Przykładowo, jestem z Podlasia to tam daję temat odnośnie części X i czekam na odpowiedź. Wydaje mi się, że nie ma co tworzyć kolejnych działów.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Uważam , że propozycja @konop90 jest trafna i prosta w zastosowaniu :) Pawle dałem Ci zielone serduszko za upraszczanie życia ;) 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000zs.jpg Edytowane przez alfine-11
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...