Skocz do zawartości

MultiTool


Pękii

Rekomendowane odpowiedzi

WidzialemOrlaCien

Łyżki do opon średniej jakości (awaryjnie może będą ale uginają się przy użyciu większej siły), skuwacza jeszcze nie używałem bo mam osobny, poza tym jest ok. Czasem używam imbusów, także z większą siłą, nie mam zastrzeżeń. Mam go codziennie w podsiodłówce.

Odnośnik do komentarza

WITAM WSZYSTKICH SZAJBAJKÓW!

Jakiego MultiToola polecacie do 50 zł? Szukam jakiegoś solidnego. Kiedyś miałem taką przygodę, że przy przykręcaniu złamał mi się imbus (chińczyk za 3zł)

Edytowane przez BlackHawkPL
MultiTool nie muli ;v
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MariuszBie napisał:

Mając łańcuch 11 rzędowy skuwacz w MultiToolu tęż musi być do 11 rzędowych łańcuchów, czy takim do 10 rzedowych też obsłużę 11 rzędowy łańcuch?

 

Spinacze 10s/11s są często identyczne. Jedyna różnca jest w długości wycisnietego pina.

Odnośnik do komentarza

Witam jak w temacie poszukuje multitoola rowerowego. W skład tegoż zestawu powinien wchodzić skuwacz na 10s, łyżki do opon, torx do tarcz i oczywiście niezbędne imbusy. Na klucz mogę wydać max 100zł. Proszę podajcie swoje wypróbowane typy ;)

Wpadł mi w oko taki z decathlonu klik. Używał go ktoś?

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
stanislaw.kozuchowicz

Bardzo fajną opcją jest też Topeak Mini 20 Pro. Mały, lekki i świetna jakość wykonania. Można go też kupić w zestawie z koszykiem na bidon - wersja MTB (taki właśnie mam i jestem zadowolony).

Mam również Sigma PT-16. Również bardzo dobrt, tylko dość spory i ciężki.

Edytowane przez stanislaw.kozuchowicz
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, IOO napisał:

Niezła opcja, wiesz może czy skuwacz pasuje do 10 rządowego łańcucha?

Zadałem pytanie na stronie Decatholnu. Póki co to czekam na odpowiedź.

8 godzin temu, Sziva napisał:

Ja mam skuwacz w multitoolu Topeak Alien II i bez problemu obsługuje mi łańcuchy od 8 rzędowych po 11 rzędowe.

Ten scyzoryk zdecydowanie za drogi ;) Choć bardzo fajny...

 

8 godzin temu, stanislaw.kozuchowicz napisał:

Bardzo fajną opcją jest też Topeak Mini 20 Pro. Mały, lekki i świetna jakość wykonania. Można go też kupić w zestawie z koszykiem na bidon - wersja MTB (taki właśnie mam i jestem zadowolony).

Mam również Sigma PT-16. Również bardzo dobrt, tylko dość spory i ciężki.

Sigma ciekawa ale brakuje torxa. Topeak mini 20 pro trochę przekracza mój budżet (100zł) Ale jak nice ciekawszego zaproponujecie to może się na niego skuszę ;)

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie odpowiedź od pracownika Decathlon. W odpowiedzi dostałem informację że spokojnie sobie poradzi z 10- rzędowym łańcuchem. Trzeba by obejrzeć z bliska ten zestawik...

Niezła opcja, wiesz może czy skuwacz pasuje do 10 rządowego łańcucha?


Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Że względu na osobne klucze bardzo mi się podoba. Jak będę w sklepie to obejrzę.

 

Edit: zamówiłem i zwróciłem.  Straszna cegła, a jakość wykonania marna. 

Edytowane przez IOO
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...