ogrodnikmario

[Nieaktualne]rama mtb 19 cali

Rekomendowane odpowiedzi

ogrodnikmario

kupie ramę alu MTB 19 cali na sztywną oś najchętniej Kellys Gate

mail: mario.janiak@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wozo13

Żeby nie zakładać nowego wątku dołączę do tematu, bo też szukam sztywnej ramy pod 29er'a ale Kellys,a TNT (17.5")... jak kupię to prawdopodobnie będę miał do sprzedania nową ramę Kellys Thorx 30 L (20") razem z kołami 650b, osiami i Reconem Silver 100mm TK ...ewentualnie zamienię tę ramę na TNT 17.5"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
3 godziny temu, ogrodnikmario napisał:

kupie ramę alu MTB 19 cali na sztywną oś najchętniej Kellys Gate

mail: mario.janiak@gmail.com

Pod jakie koła?

Jaki budżet...

Chcesz mieć oferty to trochę post doprecyzuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnikmario

koła 29 cali. Budżet ? Nie orientuje się po ile chodzą alu ramy na sztywną oś.

Ten post mój  jest wtórny gdyż pierwszy jest w dziale zamienię. Kupiłem Kellysa Gate 30 z za dużą rama (21 cali nówka sztuka) i szukam czegoś w tej klasie aby wybrnąć z sytuacji w ten czy inny sposób. Jak nikt sie nie chce zamienić na rowery to chce kupić ramę i zrobić przekładkę na 19 cali ramę itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wozo13

Wiesz że robiąc przekładkę tracisz gwarancję na cały osprzęt roweru...osprzęt ma gwarancję tylko w tym zestawieniu które jest w książce serwisowej czyli gate 30...ja też mam ochotę na zmianę ramy, kół i amora, więc ją sprzedam z książką, paragonem...i gwarancją

Chyba że się zamienisz z kimś kto ma ten sam model tylko inny rozmiar...wymienicie się ramami i książkami ...

Ja w swoim zmieniłem mostek na 60mm...sztyca ma prawie 0 offset więc została ale wciąż czuję się jak na rowerze trekkingowym więc kicha...na razie go wstawiłem na OLX i czekam...chętni są ale tylko na wysyłkę więc odpada ,bo odbiór tylko osobisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnikmario

Nie wiem czemu moderator nie chce puścić mojej odpowiedzi w wątku zamiany ale w skrócie od bidy to ujdzie ta rama która mam. Ale jak będzie szansa kupić używaną dobra ramę w miarę nie drogo 19 cali to się zastanowię nad przełożeniem gratów i później sprzedam swoja. Owszem trochę finansowo stracę ale takie życie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wozo13

Ja bym sprzedał cały rower...i kupił drugi póki nowy nieśmigany za bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnikmario

To tez próbuje zrobić. Wspominam o tym w drugim wątku ale coś odpowiedź jest zablokowana.  Mam 4 opcje

1. kupić rama i przekładka

2. sprzedać cały i kupić drugi raz to samo na 19 cali

3. Zamienic się z kimś na cały rower 19 cali

4. Zostawić to co jest i bawić sie z mostkami itd. może przesadzam i wysokość rury pod jajkami nie jest taka ważna to tylko różnica ok 4 cm. Jak mam się poobijać to na mniejszym tez sie zdarzy. Pojeździć na tym co jest a za 3-4 lata kupić coś innego i wtedy będę już wiedział o co chodzi

Zobacze która opcja wyjdzie. Za tydzien jade na zawody i juz nie bedzie taka nówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Dostosuj post w dziele sprzedam do regulaminu!

Nie dubluj...

Sprzedajesz ten rower, chcesz kupić ramę i do tego chcesz go zamienić.

Zdecyduj się!!!

Albo polecą posty wszystkie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnikmario
Napisano (edytowane)

o.k

Na sprzedam zamieściłem, kupie i zamienię. Wszystkie opcje wchodzą w grę. Czy to żle? Która bedzie pierwsza czy korzystniejsza. Widzę że na zamienie juz znikło😭

Edytowane przez ogrodnikmario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Możesz w sprzedam dopisać w treści tę opcję "Zamienię".

Nie dubluj posta po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogrodnikmario

zgłaszałem juz ze nieaktualne 2 dni temu , post zniknął ale widzę że znowu się pojawił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.