Lydros

Z Bielska-Białej nad morze

Rekomendowane odpowiedzi

Lydros

Cześć koleżanki i koledzy. Nazywam się Łukasz i od kwietnia zacząłem interesować się kolarstwem. Jeżdżę głównie rekreacyjnie, ale już udało mi się osiągnąć kilka małych sukcesów. Schudłem prawie 10kg ( obecnie ważę 61,5 kg)  a w czerwcu udało mi się przejechać moje pierwsze 200 km na jednej wyprawie Wiślaną Trasą Rowerową.  W drugiej połowie sierpnia będę miał dwutygodniowy urlop i tak zrodziło się moje nowe marzenie, aby wybrać się rowerem nad morze. Z miejscowości w której mieszkam, będzie to około 600-670 km więc liczyłem, że wraz z nieśpiesznym zwiedzaniem zajmie mi to około 6 dni (6 noclegów w wybranych miejscowościach). Wracać planuję pociągiem (remont pokoju sam się nie zrobi). Niestety kumpel, z którym od czasu do czasu jeżdżę nie da rady wybrać się ze mną. Mam 27 lat więc nie boję się jakiś niebezpieczeństw, natomiast zawsze to raźniej, mieć kogoś u boku, porozmawiać na trasie. Nigdy też nie wiadomo czy nie wydarzy się jakieś zdarzenie losowe. Dlatego  kieruję pytanie do was. Być może są tutaj osoby, nawet z okolicy (Andrychów-Bielsko-Biała-Żywiec), które chętnie wybrałyby się ze mną na taką wyprawę, jadą w podobnym terminie, lub osoby, które w danej miejscowości będą miały ochotę towarzyszyć mi na  trasie? W ten weekend postaram się wysłać mapkę miejscowości przez jakie planuję przejechać.  Można mnie też znaleźć na faceboku: facebook.com/sordyll

Zapraszam do komentowania, chętnie przyjmę każde wskazówki jak najlepiej się za to zabrać, co warto zwiedzić na trasie, jadąc z Bielska itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi