de Villars

Wyścig szosowy 7 października 2018 r., Niepołomice

Rekomendowane odpowiedzi

2kołowy

Ja dotarłem na 116 miejscu. Szału nie ma, ale zabawa była przednia. Dobrze, że medale dawali za uczestnictwo więc i ja dostałem. Nawet zdjęcie mam. Szuter faktycznie był paskudny i mocno namieszał w klasyfikacji. Jadąc w ogonie, miałem okazję mijać ze dwudziestu gości zmieniających gumy.

5bba07c8ab2de_o.jpg

Edytowane przez 2kołowy
literówka
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
22 godziny temu, kbn napisał:

Na obecnych oponach przejechałem 5000 km bez żadnego defektu, a nie będę przecież specjalnie wymieniał opon, które poradzą sobie lepiej z tymi niestandardowym warunkami.

Co innego toczenie się po alfalcie a co innego wyścig.

"wyścig" to akurat tutaj słowo klucz, chcesz walczyć o czołówkę to trzeba być przygotowanym pod konkretną trasę. Na tatrę też nikt na kasecie 11-23 nie pojedzie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kbn
W dniu 8.10.2018 o 20:45, SzpiceR napisał:

Co innego toczenie się po alfalcie a co innego wyścig.

"wyścig" to akurat tutaj słowo klucz, chcesz walczyć o czołówkę to trzeba być przygotowanym pod konkretną trasę. Na tatrę też nikt na kasecie 11-23 nie pojedzie

Oczywiście zgadzam się z tym. Natomiast nie jestem proamatorem, więc nie mam kilku konfiguracji osprzętu i nie dobieram ich do konkretnych okoliczności. Rower typowo uniwersalny na praktycznie każde warunki. No ale takie życie 😛 Po prostu zabrakło szczęścia. Nie jeden wyścig przejechałem bez defektu, no ale tutaj akurat pech chciał i się tak przytrafiło. Ale tak może było to dla mnie zaplanowane... Bo w grupie, w której jechałem przed defektem była kilkuosobowa kraksa, więc lepsze to niż wypadek (tym bardziej, że po poprzednim jeszcze się w 100% nie pozbierałem psychicznie i blokada na wyścigach jeszcze jest). W przyszłym roku się odkuję, więc miejmy nadzieję, że zapowiedzi T. Marczyńskiego się sprawdzą i wyścig.cc będzie co roku organizowany 😛 

Natomiast reasumują wyścig będę wspominał na pewno dobrze, bo atmosfera była super ;) A to my wszyscy ją tworzymy, a organizatorzy w pełni dali radę. Ukłony dla Tomasza Marczyńskiego i gościa na wyścigu - Adama Probosza. Mega pozytywni ludzie :D 

Ale!

Standardowo coś tam ponagrywałem, więc szybki montaż i podrzucam linka z urywkami z wyścigu. Może ktoś będzie chętny zobaczyć :)

Edytowane przez kbn
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi