Skocz do zawartości

200 km


de Villars

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2018 o 14:25, nctrns napisał:

Ale planuję zrobić kiedyś (może w tym, może w przyszłym roku) trasę ponad 200km

Koniecznie daj znać, jakbyś się wybierał, bo mnie też to chodzi po głowie ;) A w dwójkę zawsze raźniej (albo w większej grupie, bo @Łabędź też pisał, że byłby chętny)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, de Villars napisał:

Koniecznie daj znać, jakbyś się wybierał, bo mnie też to chodzi po głowie ;) A w dwójkę zawsze raźniej (albo w większej grupie, bo @Łabędź też pisał, że byłby chętny)

To wezmę jeszcze kolegę spoza forum i możemy machnąć. Góra Żar, albo w easy mode - KRK<>Oświęcim lub KRK<>Tarnów po WTR.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, nctrns napisał:

Góra Żar, albo w easy mode - KRK<>Oświęcim lub KRK<>Tarnów po WTR.

Każda z tych opcji mi pasuje. :) @de Villars faktycznie może być ciężki do nadążenia za nim, ale jak będzie miał za dobrą formę, to się go będzie w kółko puszczało na czoło a my się będziemy zmieniać na kole, może tak damy radę. :P 

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie zamierzam świrować ;) To będzie także moje pierwsze 200 km i zamierzam z szacunkiem podejść do tego dystansu. Głupio by było przecież się wypstrykać na pierwszej setce. Tak że bez wariactw, ale jedziemy ;) Jakie terminy Wam pasują? Mnie każdy weekend + praktycznie cała druga połowa lipca.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że w te dwa weekendy mam i sobotę i niedzielę wolną, do tego mojej połówki nie ma, więc nie mam żadnych ograniczeń ;) Poza tymi datami - soboty odpadają bo wiadomo, robota. A całodniowy wypad w niedzielę to negocjacje i fochy, bo niedziela to dzień dla nas.

A co do trasy, wstępnie w swojej "kolekcji" mam coś takiego

34d936N.png

181.5km z Błoń do Błoń, 2405m przewyższeń. Ale wiadomo - dojazdówka (ja, @de Villars i @Łabędź mamy minimum 10km do Błoń) itp więc 200 powinno pyknąć, a jak nie to się coś dokręci jakoś :)

Ewentualnie jeśli to za duży hardkor (sam się zastanawiam czy podołam), to tak jak wspominałem - Kraków<>Oświęcim albo Kraków<>Tarnów po WTR, na płasko.

Edytowane przez nctrns
Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym Tarnowie na pierwszy raz. A tą trasę można by zostawić na drugie podejście - przyjemności należy sobie dozować stopniowo ;)

Co do terminów - rozumiem, że masz wolne 14-15 i 21-22 (ewentualnie do tego także poniedziałki 16 i 23 lipca). @Łabędź preferuje po 22 lipca (lub 16-20). No to może 22 lipca (z datą rezerwową 23 lipca, jakby pogoda nie stykła czy coś?). Względnie 16 lipca, z datą rezerwową 22 lipca.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gregory34 napisał:

w kierunku Zakopanego

Na Zakopane mogłoby nam wpaść przy okazji za dużo przewyższeń. Co w dodatku do dystansu, który robilibyśmy pierwszy przecież raz, mogłoby skończyć się dla nas kiepsko. ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie też odpada 14.07. 28/29.07 teoretycznie mógłbym (30.07 muszę być już w robocie), choć bardziej by mi pasował tydzień wcześniej. Czyli na chwile obecną mamy dwa terminy: 22/23 lipca, i 28/29 lipca. Potwierdźcie czy dobrze zakładam ;)

ps. jestem za Tarnowem :)

Odnośnik do komentarza

@de Villars, @IOO, @Łabędź, @SzpiceR, ktoś jeszcze?

Termin w końcu zaklepany na ostatni weekend lipca? Jeśli tak, to:

Ja w sobotę nie mogę bo mam koncert Iron Maiden, o którym zapomniałem xD że jest właśnie wtedy, a którego z oczywistych względów przegapić nie zamierzam, więc dla mnie zostaje niedziela. Mój nieszajbajkowy kolega w ten weekend nie może w ogóle ¯\_(ツ)_/¯

Biorę się za rysowanie trasy.

Odnośnik do komentarza

Spoko, myślę, że może być. Na początku zmarszczki, a potem jak już się ujedziemy to płasko, żeby tylko nie wiało w twarz.

 

13 godzin temu, nctrns napisał:

Ja w sobotę nie mogę bo mam koncert Iron Maiden

No to będziesz miał niezły hardkor jechać w następny dzień ;)

9 godzin temu, IOO napisał:

Mnie od 27 lipca nie ma :(

szkoda, ale zawsze możemy się ugadać na jakąś jazdę wcześniej. Albo później :)

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...