Skocz do zawartości

Świeradów Zdrój trasy


Angelka22

Rekomendowane odpowiedzi

W Świeradowie masz ok 80 km singletracków o różnym poziomie trudności, więc jeździć jest gdzie. Trasy niebieskie i zielone są najłatwiejsze, czerwone nieco trudniejsze, najtrudniejsze czarne. Ale ogólnie poziom trudności nie jest wysoki, nawet na czarnych trasach nie trzeba mieś jakiś wielkich umiejętności, żeby je przejechać. Trasy są bardziej stopniowane pod względem wysiłku który musisz włożyć w przejechanie niż technicznej trudności.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Nurek_ napisał:

W Świeradowie masz ok 80 km singletracków o różnym poziomie trudności, więc jeździć jest gdzie

aby uściślić cnapisze, że ok 100 km (istotne bo jednak 20km w górach to sporo).

10 godzin temu, Kruup napisał:

A mi natomiast zajecznik bardzo się podobał ;)

Mnie też mile zaskoczył i wcale nie odbiegał od czeskich ścieżek 

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim,

Podepnę się pod ten temat z moim pytaniem.

Wybieram się na kilka dni z żoną i 4 letnią córą w sierpniu do Świeradowa. 

Po singletrackach mam zamiar śmigać sam wczesnymi rankami (moja baza będzie około 2km od wjazdu na "Zajęcznik"). Studiuję cały czas ten temat i mniej więcej już wiem z czym to się je.

Chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś warte polecenia trasy w okolicy Świeradowa (oprócz zielonej do Novego Mesta), na których mógłbym pojeździć z córką na podpiętym foteliku? 

Jeśli to ważne, to rowery będą wypożyczane (MTB na 27,5 calowym kole).

 

Z góry dzięki,
Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez boober1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kkaaeell napisał:

Wszytsko zalezy od twojej kondycji. Natrasach nie ma zadnych dropow hopow ani tym podobnych rzeczy. Jezeli masz dobra noge to przejedziesz wszystko bez problemu

Kkaaeell, czy Tobie chodzi o singletracki?

W kilku miejscach w internetach czytałem, żeby nie pchać się z dzieckiem na foteliku na nic innego niż zielona.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, boober1 napisał:

Po singletrackach mam zamiar śmigać sam wczesnymi rankami (moja baza będzie około 2km od wjazdu na "Zajęcznik"). Studiuję cały czas ten temat i mniej więcej już wiem z czym to się je.

Myślę, że wszystkie trasy (poza singlami) możesz objechać wraz z małżonką i dzieckiem. Kwestia tylko w miarę wytrenowanej nogi, bo podjazdy są czasem wymagające. 

Odnośnik do komentarza
daniel33mc@wp.pl
2 godziny temu, boober1 napisał:

Kkaaeell, czy Tobie chodzi o singletracki?

W kilku miejscach w internetach czytałem, żeby nie pchać się z dzieckiem na foteliku na nic innego niż zielona.

Z dzieckiem na foteliku na singletrack to najwieksza głupota nawet tam się nie pchaj!

Odnośnik do komentarza

Nie miałem nawet takiego zamiaru 😜

Zadając moje pytanie miałem na myśli, że ktoś kto rowerował w okolicach Świeradowa z dzieckiem w foteliku, mógłby komuś takiemu jak ja, kto nigdy w tych okolicach nie był, coś podpowiedzieć. Coś w stylu: nie wybieraj tej trasy, bo dużo samochodów, albo jest fajna trasa, która prowadzi do miejsca, z którego widać polanę, na której pasą się baranki, byczki i króliczki. 😁

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Przyszły tydzień spędzam z żoną w Karkonoszach. Chciałbym ją zabrać do Świeradowa. Pytanie moje o jakieś trasy sprawdzone dla mocno początkującej. Mogą być po Czeskiej stronie. 

Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Cześć ! 

Podpinam się pod temat :)

wyjeżdżamy z znajomym na 4 dni do Świeradowa, ma ktoś może jakieś fajne trasy 70-120km 2500/4000m przewyzszen ? Fajnie jak by ktoś też podrzucił gxp tych singlów w swieradowie ;) z góry dziękuję:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...