Skocz do zawartości

30-dniowe Wyzwanie. Dzień 1 - CEL.


SzajBajk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeżeli chcesz dokonać pozytywnych i trwałych zmian w swoim życiu, jesteś we właściwym miejscu.

Potraktuj każde zadanie poważnie, a efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania.

Dzień 1.

Przemyśl, sprecyzuj i zapisz CEL, jaki chcesz osiągnąć. Musi on być konkretny, realistyczny, ale jednocześnie wymagający. Nie pisz więc: "chcę schudnąć", albo "chcę mieć lepszą formę". Nie będziesz wiedzieć, do czego zmierzasz. Niech Twój cel będzie w rodzaju: "schudnę 7 kg", "będę w stanie przejechać 100 km rowerem", "rzucę palenie raz na zawsze", "będę miał piękny sześciopak na brzuchu ".

W postach możesz umieszczać zdjęcia i grafiki. Będzie to miejsce do wspólnej dyskusji i wzajemnego wspierania się w boju 😀

Oto mój cel: przyjadę w pierwszej dziesiątce na Mistrzostwach Polski XCO w Mrągowie 22 lipca.

 

Odnośnik do komentarza

📌 Cel: 200km w mniej niż 8h, nie licząc przerw.

Nie musi być solo. 

+ 2 cele poboczne: 

📎 - cegiełka w przygotowaniach do 2dniowej wycieczki Wrocław - Bałtyk

📎 - przygotowanie do pierwszych szosowych zawodów

IMG_20180619_154731.thumb.jpg.724e127221b5722e9d71bd3d03c9f276.jpgcCCuQNIY3A8uJKV4Mqv9x35bzkTkVw1Q47MPR73gVX0-2048x1536.thumb.jpg.3d208991c9591c642eb964aa939a440e.jpgFB_IMG_1529566972222.thumb.jpg.4f566ede65c4fcd0ad71059a968d607f.jpg

Edytowane przez Wojtek Z.
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Pomyślałem chwile... dłuższą gdyż kondycja spoko, wyniki dobre, waga też, nie palę i nie piję alkoholu od jakiegoś czasu. Hmmm... Co ja właściwie tu robię?

Olśniło mnie 😁

Cel: Przygotować się do Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej 2018.

https://przejsciekotliny.org/new/

W przejściu będę brał udział po raz trzeci ale poprzednimi razami nie udało mi się go ukończyć. Mój dotychczasowy rekord to 86 km. Kolejność i to który na metę dotrę nie ma znaczenia. Sukcesem bedzie ukończenie przejścia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

będę miał piękny sześciopak ... no właśnie się wybieram do sklepu po pracy hehe 🤩

a tak na serio, moim celem jest 200km w miarę rozsądnym czasie (rowerem crossowym przerobionym pod treeking, czyli bagażnik, błotniki itp itd). W sumie to już czuję się na siłach w tym roku, ale za tydzień jadę na 2tyg wyprawę i nie chcę się za mocno forsować. Jednak tak za 3-4 tyg. czemu nie? 🤪 Rozsądny czas to tak powyżej 20km/h średnia (licząc z odpoczynkami na trasie), aby zdążyć przed zmrokiem.

Edytowane przez gielo
Odnośnik do komentarza

Witam. Przez 30 dni chciałbym kończyć zawody MTB XC [Junior młodszy] na pozycjach w pierwszej ćwiartce, lub powalczyć o podium. Mam wstępnie przygotowany plan treningowy (dużo szosy) i mam nadzieję, że dam radę. Pozdrawiam.

Edytowane przez Luki!
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PrzeLuka napisał:

Na raz? Bez przerwy?

Tak. Miesiąc temu udało mi się tak przejechać 93km (przerwy trwały nie dłużej niż kilka minut - np. pociąg jechał i trzeba było poczekać lub też trzeba było na spokojnie sprawdzić jak trasa dalej biegnie), ale kuper mi odpadł, przez połowę trasy wiał wmordewind i zrobiłam błąd taktyczny, bo wzięłam ze sobą tylko picie, a nic do jedzenia (planowałam wtedy tylko 50km, a wyszło jak wyszło).

Teraz chcę się lepiej przygotować, zabrać jedzenie, pilnować się i co godzinę coś konsumować i powinno się udać.

Odnośnik do komentarza

To też się dopisze.

1. Przebić średnia 30 km/h na drodze z lub do pracy.

2. 15 razy na drągu.

P.S. nie żebym się czepiał ale sporo celów jest mało konkretnych, wypadało by je doprecyzować.

Edytowane przez IOO
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, IOO napisał:

To też się dopisze.

1. Przebić średnia 30 km/h na drodze z lub do pracy.

....

P.S. nie żebym się czepiał ale sporo celów jest mało konkretnych, wypadało by je doprecyzować.

a ile ta droga ma ? bo 200m z górki to i z średnią 50km/h da rade hehe :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, jest to mój pierwszy post na tym forum. Może na początek się przedstawię. Mam na imię Michał i tak się złożyło, że 22 lipca skończę 23 lata. Dekadę temu uległem poważnemu wypadkowi i przez dłuższy czas na skutek urazu miałem niesprawną nogę. Chciałbym wrócić do aktywności fizycznej. Na dobry początek moim głównym celem jest zrealizowanie tego planu i wyrobienie rutyny codziennych ćwiczeń. Celem pobocznym, aczkolwiek znacznie wybiegającym poza ramy czasowe wyzwania jest ukończenie do kolejnego sezonu zaczętego już projektu mojego pierwszego roweru MTB, który sam składam od podstaw. Pozdrawiam was Szajbajki.

Edytowane przez Wicher
Literówka
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...