Yan

Pompka, pompka stacjonarna, kompresor

Rekomendowane odpowiedzi

Eddek

Tak, zawór działa OK, mam w domu podłogówkę jeszcze i ratuję się pompkami na stacjach serwisowych w mieście. Tylko z tym moim maluchem mam problem na preście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eddek

W sumie pomyślałem o tym, zanim doczytałem, że moja pompka jest uniwersalna, ale widać ta uniwersalność ma ograniczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda
albo mi nie otwiera zaworu albo go zakręca przy przykręcaniu, bo nie nic nie mogę dmuchnąć. 

U mnie w stacjonarnej jest tak, że jak zbyt mocno przycisnę pompkę do presty przy wkładaniu na zaworek to nie ma przepływu. Jak nie wpycham tylko lekko zakładam to jest ok.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eddek
3 minuty temu, svoboda napisał:

Jak nie wpycham tylko lekko zakładam to jest ok.

Tutaj końcówka jest zakręcana i jest manometr, więc przy nakręcaniu, jak uszczelki chwycą, a zawór się otworzy, to manometr powinien wskoczyć, a tego nie robi, całość jest szczelna, ale zamknięta (nie idzie dymać wiatru, jest opór), stąd pytałem czy to ja jestem za głupi czy po prostu akurat ten typ wykonania nie bardzo gra z prestą. Cóż, może jutro uda mi się wskoczyć do jakiegoś rowerowego i nabyć przejściówkę z AV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda
czy to ja jestem za głupi

No aż takie proste to to pewnie nie jest . Wygląda raczej na felerny model/egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miszel

Jakieś opinie o pompce BETO RH-004 ?

Szukam czegoś niezbyt drogiego (do 70 zł) do szosy, najlepiej z wężykiem (w komplecie albo sobie dokupię).

Co innego do ok 6-7 barów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artfal

Jaką pompkę stacjonarną kupić żeby dała radę z kołami szosowymi ? Może macie wiedzę czy aktualnie jest gdzies promocja na taką pompkę ?

Będę wdzięczny za pomoc ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda
Jaką pompkę stacjonarną kupić żeby dała radę z kołami szosowymi ? Może macie wiedzę czy aktualnie jest gdzies promocja na taką pompkę ?

Będę wdzięczny za pomoc  

https://www.sklepmartes.pl/sporty/22164-pompka-rowerowa-servicepump-77512-orangebl-martes.html?gclid=EAIaIQobChMIrNea75vP4QIVQcAYCh3CXQ_QEAQYASABEgKMFfD_BwE#/pe-unisex/kolor-orange_black/rozmiar-unisize

Ja mam tą. Regularnie minimum co dwa tygodnie sprawdzam i pompuję do 8 bar. Nie mam z nią żadnych problemów, pompowanie do 8 bez problemu.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artfal
23 minuty temu, svoboda napisał:

Ja mam tą. Regularnie minimum co dwa tygodnie sprawdzam i pompuję do 8 bar. Nie mam z nią żadnych problemów, pompowanie do 8 bez problemu.

Możesz podesłać link bo chyba źle się wkleił 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi