Mariusz1989 Warszawa

Spodenki rowerowe na trasy powyżej 100 km i 4 godzin.

Rekomendowane odpowiedzi

eathan
21 godzin temu, pizzaq napisał:

Moja opinia o spodenkach z Martombike jest coraz lepsza. Dzisiaj 50 km w niecałe 2 godziny i wrażenia ślizgania się znikają, zadek ma wygodnie. Podejrzewam że się stopniowo przyzwyczajam, dam znać po mniej więcej 500 km. co słychać.

W niedzielę na spodenkach Martombike zrobiłem 16 godzin jazdy (w tym może 1,5h przerw). Kompletny brak otarć. Ból tyłka minimalny ale przy takim czasie to raczej nie do uniknięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryś

Spodenki rogelli mazano przejechałem max 130 km o czasie, o srogo 9 h w siodle i nic, nawet żadnych odparzeń i otarć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda
W dniu 16.07.2018 o 13:11, pizzaq napisał:

Moja opinia o spodenkach z Martombike jest coraz lepsza. Dzisiaj 50 km w niecałe 2 godziny i wrażenia ślizgania się znikają, zadek ma wygodnie. Podejrzewam że się stopniowo przyzwyczajam, dam znać po mniej więcej 500 km. co słychać.

I co tam było słychać dalej u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Argi

Jak oceniacie rozmiarówkę tych spodenek z Martombike? Porównując do Rogelli, Santini czy czegokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi