SpiderMAN

Co mnie dzisiaj wkurzyło - powtórka z rozrywki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz_P

W sumie, to nawet nie wkrzyło... ale kupilem swój pierwszy przymiar do łańcucha. I wpadł na 100% zużycia 😅. KMC X-11-EL Silver, niecałe 4000 km na nim zrobiłem. W sumie nie wiem czy to dużo czy mało? 

Zamówiłem teraz Ultegre i od razu kasetę 105 11-30 zamiast poprzedniej 11-28. Na Brevet się przyda 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns
19 minut temu, Łukasz_P napisał:

KMC X-11-EL Silver, niecałe 4000 km na nim zrobiłem. W sumie nie wiem czy to dużo czy mało?

Ja zrobiłem jakieś 5 i nie wpada na 0.75. Ale ja mam małą moc a wysoką kadencję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

No ja tej moc też nie mam niewiadomo ile hehe. No nic, zobaczymy ile Ultegra pożyje.
A co do kadencji, to średnia z treningów, to 95. Aczkolwiek przy większych mocach raczej nie schodzę poniżej 100 obr/min. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Opona 28c okazała się chwilowo niekompatybilna z moją ramą. Miałem dobre przeczucia żeby nie rzucać się od razu na model premium. Dostałem dzisiaj zwijane ultrasporty, założyłem i zonk. Przód siadł elegancko ale z tyłu jest baaaardzo ciasno. W trójkącie przy korbie dobre 2mm luzu z każdej strony ale przy mocowaniu hamulca jest gorzej, nieprzyjemnie ociera.

Zatem jutro, zamiast jeździć, centruję koło a później lecę do jakiegoś sklepu z narzędziami i zaopatruję się w pilnik do metalu...kocham stare alu ramy xd

Edytowane przez SzpiceR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zajop
14 godzin temu, SzpiceR napisał:

Opona 28c okazała się chwilowo niekompatybilna z moją ramą. Miałem dobre przeczucia żeby nie rzucać się od razu na model premium. Dostałem dzisiaj zwijane ultrasporty, założyłem i zonk. Przód siadł elegancko ale z tyłu jest baaaardzo ciasno. W trójkącie przy korbie dobre 2mm luzu z każdej strony ale przy mocowaniu hamulca jest gorzej, nieprzyjemnie ociera.

Zatem jutro, zamiast jeździć, centruję koło a później lecę do jakiegoś sklepu z narzędziami i zaopatruję się w pilnik do metalu...kocham stare alu ramy xd

A nie łatwiej wymienić opony na 25c i jeździć jak Bóg przykazał? Przy okazji nie psując ramy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
15 minut temu, Zajop napisał:

A nie łatwiej wymienić opony na 25c i jeździć jak Bóg przykazał? Przy okazji nie psując ramy

A kto chce coś psuć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Decathlon wprowadził darmową dostawę od 75zł. Wrrrr :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi