SpiderMAN

Co mnie dzisiaj wkurzyło - powtórka z rozrywki ?

Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMAN

Z powodu **** w nazwie poprzedni temat na gorzkie żale ;) zostął usunięty podczas aktualizacji forum, niestety nie ma możliwości jego przywrócenia z backupu ze względów technicznych.

Niech to będzie nowy wątek na nasze żale, na odstresowanie...

Ja zaczynam:

Obszedłem 3 stacje parkowania rowerów miejskich zanim znalazłem nadający się do jazdy...

KURNA no... Co to ma być...

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andrzej Sawicki

Legenda głosi, że są miejsca, gdzie wszystkie takie rowery są sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

szkoda tamtego temu :( Mnie do szału doprowadza mój rozsypany pedał. Piszczy tak, że jak bym miał SPD to bym chyba jedną nogą kręcił. Na szczęście w domu już czekają na mnie nowe :)
Wkurza mnie tez że oczywiście dzisiaj przypomniałem sobie milion tematów do przegadania ze @SpiderMANem o których wczoraj nie pamiętałem. Trzeba będzie zrobić niebawem poprawiny ;)

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
3 minuty temu, zibi_j1 napisał:

szkoda tamtego temu :( Mnie do szału doprowadza mój rozsypany pedał. Piszczy tak, że jak bym miał SPD to bym chyba jedną nogą kręcił. Na szczęście w domu już czekają na mnie nowe :)
Wkurza mnie tez że oczywiście dzisiaj przypomniałem sobie milion tematów do przegadania ze @SpiderMANem o których wczoraj nie pamiętałem. Trzeba będzie zrobić niebawem poprawiny ;)

Cały milion?

Geez :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu

Dziś zapowiadało się, że zostane wujkiem. Niestety fałszywy alarm :(

• Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marek Karnecki

Dziś ogarnęła mnie mega słabość - nogi z waty :(   
mocy żadnej - więc jechałem tylko korzystając z popychających powiewów wiatru :(

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
39 minut temu, Andrzej Sawicki napisał:

Legenda głosi, że są miejsca, gdzie wszystkie takie rowery są sprawne.

Gdzie?

Bo chyba jest to za siedmioma górami, za siedmioma lasami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej Sawicki

Mnie mówili, że w Warszawie jest OK. Nie pytałem, jaki obszar Warszawy sprawdzili. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
12 minut temu, Andrzej Sawicki napisał:

Mnie mówili, że w Warszawie jest OK. Nie pytałem, jaki obszar Warszawy sprawdzili. ;)

No wiesz, z jednej strony Wola i Ochota, a z drugiej Włochy i Bródno ;) Zależy gdzie trafisz.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
38 minut temu, Sziva napisał:

No wiesz, z jednej strony Wola i Ochota, a z drugiej Włochy i Bródno ;) Zależy gdzie trafisz.

Tam, gdzie Bródno występuje w jednym zdaniu z Włochami, często zaraz przechodzi Ochota. :P

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
51 minut temu, Andrzej Sawicki napisał:

Pewnie z jedną stację... :D Góra trzy...

Naliczyłem takie usterki: złamana kierownica, brak łańcucha, dętka wypruta z opony, urwane siodło, brak gripów...

Obraz nędzy i rozpaczy.

W Krakowie serwis Wavelo widuję codziennie, jak coś przywozi, przewozi, zabiera, naprawia, a tu przez te parę dni, jakiejkolwiek obsługi technicznej nie widziałem.

Żenua...

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
26 minut temu, SpiderMAN napisał:

W Krakowie serwis Wavelo widuję codziennie, jak coś przywozi, przewozi, zabiera, naprawia

Potwierdzam. Mam wrażenie, że w kółko na nich wpadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
6 godzin temu, SpiderMAN napisał:

Z powodu **** w nazwie poprzedni temat na gorzkie żale ;) zostął usunięty podczas aktualizacji forum, niestety nie ma możliwości jego przywrócenia z backupu ze względów technicznych.

Nie do końca rozumiem. Sam się usunął? Chyba raczej ktoś to zrobił, tylko że ja doprawdy nie rozumiem motywów takiego postępowania. 

A w temacie - czwarty kapeć w tym roku (drugi w maju...). Tym razem strzeliła opona z tyłu - w czasie zjazdu, rozdarcie na długości ze 2 cm jak nie więcej. Huknęło potężnie, niezłego miałem stracha. Nie wiem z czego te opony zrobili, bo to są nówki, jeżdżone do początku kwietnia...

Ogólnie mam wszystkiego dość, całego tego jeżdżenia, rowerów itd. No ileż tak można... :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
2 minuty temu, de Villars napisał:

Nie do końca rozumiem. Sam się usunął? Chyba raczej ktoś to zrobił, tylko że ja doprawdy nie rozumiem motywów takiego postępowania. 

A w temacie - czwarty kapeć w tym roku (drugi w maju...). Tym razem strzeliła opona z tyłu - w czasie zjazdu, rozdarcie na długości ze 2 cm jak nie więcej. Huknęło potężnie, niezłego miałem stracha. Nie wiem z czego te opony zrobili, bo to są nówki, jeżdżone do początku kwietnia...

Ogólnie mam wszystkiego dość, całego tego jeżdżenia, rowerów itd. No ileż tak można... :/ 

Z tego co pamiętam, to w zeszłym roku też miałeś depresję z powodu kapci. Może dobre by były dla Ciebie te opony z pianki/gumy, o których w jednym odcinku Szajbajk opowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek
10 minut temu, de Villars napisał:

Przesiądź się na górala :D 

A mnie dziś wkurzył jakiś nieznany typ. Córa, która ma osiem lat wczoraj nam mówiła że jakiś starszy pan do nich zagadywał na boisku szkolnym. Dziś mówi że ten sam gość zagadywał przez płot do jej koleżanek. Może i panikuję ale zadzwoniliśmy do wychowawczyni że ktoś zagaduje do dzieci. Tym bardziej jestem zestresowany bo ostatnio na moim osiedlu były dwie niebezpieczne sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
10 minut temu, Wojtek napisał:

Przesiądź się na górala :D 

A mnie dziś wkurzył jakiś nieznany typ. Córa, która ma osiem lat wczoraj nam mówiła że jakiś starszy pan do nich zagadywał na boisku szkolnym. Dziś mówi że ten sam gość zagadywał przez płot do jej koleżanek. Może i panikuję ale zadzwoniliśmy do wychowawczyni że ktoś zagaduje do dzieci. Tym bardziej jestem zestresowany bo ostatnio na moim osiedlu były dwie niebezpieczne sytuacje.

Od razu zgłoś na policję - niech się pokręcą w okolicy. W takich sytuacjach lepiej dmuchać na zimne niż potem pluć sobie w brodę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek
2 minuty temu, Sziva napisał:

Od razu zgłoś na policję - niech się pokręcą w okolicy. W takich sytuacjach lepiej dmuchać na zimne niż potem pluć sobie w brodę.

Policja już się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
52 minuty temu, de Villars napisał:

Skrypt konwertuący bazę danych wyrżnął post z gwiazdkami w tytułach... Mnie dokładnie nie pytaj, ale jest to możliwe. @Admin to potwierdził.

Struktura bazy w nowszej wersji jest inna zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu
1 godzinę temu, de Villars napisał:

Zamień się na tydzień na fulla to pokochasz swój rower ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
3 godziny temu, de Villars napisał:

Nie wiem z czego te opony zrobili, bo to są nówki, jeżdżone do początku kwietnia... 

Ogólnie mam wszystkiego dość, całego tego jeżdżenia, rowerów itd. No ileż tak można...

A moje Bontragery trzymają się świetnie, od czasu ich założenia - żadnych przygód z ogumieniem. Jeszcze raz polecam. :) Pamiętaj, że mają też czerwone. ;)

2 godziny temu, Wojtek napisał:

Może i panikuję ale zadzwoniliśmy do wychowawczyni że ktoś zagaduje do dzieci.

A jaka tu panika? Słuszna reakcja i bardzo dobrze, że tak zrobiliście. Takie rzeczy nie mogą czekać na "ewidentne sytuacje". 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M.C
Napisano (edytowane)

Co mnie wkurzyło? Wpadłem do rowu z własnej głupoty... Zapatrzyłem się i zjechałem z toru jazdy, wyhamowałem ale nie zdążyłem się wypiąc. Na szczeście to pierwszy ja wleciałem a rower miękko wylądował, więc nie ma śladu :)

PS. Miałem kamerkę, ale nie będę się pogrązać z tej komicznej "kraksy".

Edytowane przez M.C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek

A przynajmniej było warto się zapatrzeć?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
8 godzin temu, Łabędź napisał:

A moje Bontragery trzymają się świetnie, od czasu ich założenia - żadnych przygód z ogumieniem. Jeszcze raz polecam. :) Pamiętaj, że mają też czerwone. ;)

A zapodałbyś jeszcze raz jaki to dokładnie model? Wiem, że już pisałeś, ale ni w ząb nie pamiętam w którym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
19 minut temu, de Villars napisał:

Wiem, że już pisałeś, ale ni w ząb nie pamiętam w którym temacie

Ja też już nie pamiętam w którym to było. :)

To są dokładnie te: 

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/części-rowerowe/komponenty-rowerowe/opony-rowerowe/opony-szosowe/opona-szosowa-bontrager-r3-hard-case-lite/p/09127/

Jak widać z linka, niebieskoczarne i różowoczarne są przecenione, całe czarne i czerwonoczarne niestety nie. Ale wydaje mi się, że są warte nawet tej pełnej ceny.

7 godzin temu, M.C napisał:

Miałem kamerkę, ale nie będę się pogrązać z tej komicznej "kraksy".

No weź. Nie bądź taki, dawaj. :D

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu
55 minut temu, de Villars napisał:

A zapodałbyś jeszcze raz jaki to dokładnie model? Wiem, że już pisałeś, ale ni w ząb nie pamiętam w którym temacie ;)

Może chcesz Vittorie Zafirro? Szerokość 25mm. Leży mi to a miałbyś od ręki na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi