Skocz do zawartości

GT avalanche


egzo23

Rekomendowane odpowiedzi

Franz Mauer

Nie wiem co komu do preferencji kolorystycznych, ale Twój GT wygląda bardzo rasowo :) Gratuluję ! No i widzę zbieżność w zaciskach ;)

Edytowane przez Franz Mauer
Odnośnik do komentarza
Nie wiem co komu do preferencji kolorystycznych, ale Twój GT wygląda bardzo rasowo Gratuluję ! No i widzę zbieżność w zaciskach

Kolor jest okropny
Odnośnik do komentarza

Nie no bez jaj ... Za to chodźi za mną zrobienie asymetrycznej korby w obu rowerach, jak radził kaido

 

( Na platformie też jedną nogą idzie kręcić :) )

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

pisałeś, że masz grubszą podeszwę czy jakieś wkładki - niwelują całą dysproporcję? Nie jestem pewny czy rózne korby załatwią/poprawią sprawę. Jak rozłożona jest asymetria nóg? Długości kości piszczelowych i udowych.

Odnośnik do komentarza

Mam wkładkę, owszem. Ale 3 cm. A różnicy jest 5 ( były próby zmniejszenia operacyjnie epifizjodezą kolana prawego, ale za późno i efekt mierny. Bo z początkowego 6 zrobiło się 5). Co do rozłożenia tego na kościach, powiem szczerze, że nie wiem... Ale coś mi się widzi, że to piszczel jest krótsza.

 

( korbą załatwię tyle, że zniweluje " skrzywienie " na siodle, które i tak jest prawnie żadne, bo teraz siodło mam minimalnie, o 5mm niżej niż być powinno, na asymetrycznej korbie będzie mogło puścić o te 5 mm w górę. Zmiana ramienia korby nie wpłynie na sposób pracy stopy)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jeszcze, czy na 100 % to zrobię. Gdyby w grę wchodził jakiś dyskomfort teraz, to bym się nie wahał nawet. Tyle, że dyskomfortu nie ma. Nawet na długich jazdach, czy stromych podjazdach szosą. Bo na MTB, to wiadomo, że jak wchodzą techniczne odcinki, czy zjazdy, to i tak się stoi na pedałach.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...