Skocz do zawartości

Cannondale SuperSix Evo High-Mod Disc Ultegra 2017, szosówka SzajBajka.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

"Suzi" towarzyszy mi od pół roku w treningach na szosach Zielonej Góry, okolic Karpacza i na trenażerze.

Lubię:

  • system Speed SAVE i sztyca 25,4 mm, świetnie pochłaniające drgania,
  • supersztywna korba Hollowgram SI,
  • hamulce tarczowe, działają w każdych warunkach, choć prawie udało mi się je zagotować na Przełęczy Okraj.

Nie lubię:

  • koła Aksium absolutnie nie pasują cenowo do klasy roweru (C-dale powinien tu wrzucić przynajmniej Ksyriumy),
  • malowanie widelca, który z przodu i z boku wydaje się cały czarny - nie podoba mi się.

Specyfikacja:

  • rama BallisTec Hi-Mod, rozmiar 56 cm (mój wzrost 182 cm),
  • widelec w pełni karbonowy, 1-1/8" na 1-1/4", oś przelotowa 100x12 mm,
  • koła Mavic Aksium Disc,
  • korba Hollowgram SI, przerzutki Shimano Ultegra, hamulce Shimano BR-RS805, łańcuch HG-701,
  • mostek i kierownica Cannondale C2 (NIE C1, jak w opisie na stronie C-dale),
  • siodełko Fi'zi:k Arione R5, bardzo wygodne, jak na model bez wycięcia,
  • sztyca Cannondale SAVE Carbon 25,4 mm,
  • waga 8 kg z koszykiem i pedałami Time RXS carbon.

 

P1040198.JPGP1040202.JPGP1040215.JPGP1040227.JPGP1040244.JPGP1040276.JPG

  • Pomógł 3
Odnośnik do komentarza

Jest ładny, ale nie ma według mnie pierwiastka boskości czego nie można powiedzieć o góralu Szajbajka. Ale najważniejsze,że to właścicielowi odpowiada maszyna wszak to on jej dosiada :)  i to jemu ma odpowiadać a nie nam :)

Odnośnik do komentarza

A mi się szczerze nie podoba ! ;P

Sprzętowo i technologicznie jest dobrze, ale wygląd szosowych cannondale mnie nie przekonuje.

Jest mnóstwo tańszych szosówek, o których marzę i wizualnie wyglądają lepiej. Oczywiście każdy ma inny gust i rozumiem Twoją ,,szajbę" na punkcie Cannondale, bo ja tak mam z kellys'em.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Mam w planach projekt zbudowania supersixa ale nie HM tylko zwykly karbon czarna rama i na 105 zeby zmiescic sie w budzecie £1,000. Ogolnie fajna maszynka ale ta wersja kolorystyczna jakos nie przypada mi do gustu. Aha i ta korba jest zaje...fajna jesli chodzi o wyglad...parametry zreszta rowniez!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...