JaW

Giant Anyroad 2 (2018) - wszechstronny amator

Rekomendowane odpowiedzi

piter614

A ja napiszę że rower ma swój specyficzny urok, rama jak enduro
Mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maciek1995

Rower jest piękny w malowaniu biało czerwonym, tak jak mój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Pokaż, pokaż :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars

Zupełnie nie rozumiem, jak Giant mógł popełnić tak szpetną ramę. No sorry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu
3 godziny temu, de Villars napisał:

Zupełnie nie rozumiem, jak Giant mógł popełnić tak szpetną ramę. No sorry :)

No mógł, tak jak uważam że Reign jest śliczny tak znajomym się nie podoba. Mi się kiedyś Anyroad podobał, teraz wygląda jak cross z barankiem. Z gustem jest jak z pupą, każdy ma swoją ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Dziś zostały założone nowe owijki. Dwie, ponieważ jedna zakładana na fabryczną była za krótka. Na dół poszła Supacaz 3 mm, a na górę Fizik 2 mm. Nie jestem przekonany, czy to wygląda dobrze :) ale po jeździe twstowej mogę stwierdzić - jest baaardzo, bardzo wygodnie. Miękko i pewnie, pochłanianie drgań o wiele lepsze, ogólny komfort świetny. 

IMG_20180911_164648.jpg IMG_20180911_164751.jpg
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil82

wyglad rzecz gustu , grunt ze po łapkach mniej trzesie

a jezdzisz nim bardziej po asfalcie czy raczej szutry ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Jeżdżę zdecydowanie najczęściej po asfalcie, ale szuter czasem się zdarza (dzięki google maps), ale głównie chodzi o to, że asfalt w kiepskim stanie przy szybkiej jeździe potrafi nieźle dawać po nadgarstkach. Gruba, podwójna owijka zauważalnie pomaga wytłumić i złagodzić te wstrząsy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stryjek

Następnym razem daj jedną owijkę i wkładki żelowe, działa tak samo dobrze i wygląda ładniej ;)

https://rowerplus.pl/owijki-na-kierownice/4860-pro-zelowe-podkladki-pod-owijke.html?s=1

Albo dwie owijki tylko nawinięte normalnie, a nie tak ciasno. Pod spód zwykłą korkową od majfrenda a na wierzch ładną :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Patent owijka + wkładki żelowe może zastosuję kiedyś. Natomiast jeśli chodzi o zastosowanie dwóch owijek, to sprawa nie jest taka prosta. Po nawinięciu pierwszej okazuje się, że średnica kierownicy robi się na tyle duża, że drugiej owijki zwyczajnie zabraknie, albo będzie owinięta bardzo "szeroko". Trzeba kupić dwie, najlepiej identyczne, i wtedy owinąć gęsto. 

Poza tym ujeżdzam Anyroada namiętnie, rowerek spisuje się rewelacyjnie, jest wygodny i bardzo wszechstronny, czyli zgodnie z oczekiwaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nath_147

Zamiast wkładek żelowych można też dać kawałki starych owijek - ktoś na forum podsunął mi taki patent.

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebonowy

Cześć ja również jestem posiadaczem Anyroad 2 2018 od 1,5m-ca, przejechane ok 500km. Mam pytanie do dłuższych stażem posadaczy tej maszyny - jak wasze hamulce dotarły się w końcu dobrze hamują bo z moich nie jestem do końca zadowolony (moja waga 100kg). Wymieniać czy jeszcze docierać. Jeśli wymieniać to polećcie coś proszę. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Pisałem o hamulcach - fabrycznie tył hamował za słabo, przód dobrze. Wymieniłem klocki na Bremo półmetaliczne i jest całkiem spoko, nie mam zastrzeżeń do siły hamowania. 

Ogólnie to chyba trzeba zmienić klocki na jakieś porządne, markowe półmetaliczne lub metaliczne. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi