SpiderMAN

Polecane sklepy i serwisy - Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMAN
W dniu 25.09.2018 o 18:14, Adrian Kanecki napisał:

Ja źle trafiłem w dobrerowery.pl już nie mam sił na ten rower i ten sklep, 1 mankamentem było dokręcenie przedniej przerzutki tak mocno ze wygięło śrubę i odprysł lakier z ramy teraz chciałem wyregulować kierownice w sensie wysokości a tam mila niespodzianka rura sterowa od amortyzatora 13mm niżej , gdzie powinna być 3mm. następnie źle włożone klocki tylne jarzmo siodełka lekko ścięte jak by było już używane.

Nie żebym kogoś bronił, ale rowery przychodzą w kartonach wstępnie złożone, przerzutka jest zamontowana fabrycznie, serwis w sklepie ogranicza się do regulacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian Kanecki

Może i tak być, ale niestety w dzisiejszym życiu jeżeli coś sprzedają podpisują się pod tym. 

A jak regulowali przerzutkę, widzieli pewnie obejmę przerzutki tak dokręcona, że wygięło śrubę, a co ciekawe gwint w obejmie nie wyrobił się.

Takie przypadki się zdarzają wiem trafiło na mnie, oczywiście sprawy zostały załatwione, profesjonalne podejście do sprawy.

Edytowane przez SpiderMAN
Błędy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
W dniu 10.10.2018 o 09:52, Adrian Kanecki napisał:

sprawy zostały załatwione, profesjonalne podejście do sprawy.

I to jest chyba najważniejsze. Błędy zdarzają się każdemu, ważne, w jaki sposób się je rozwiązuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi