SpiderMAN

Polecane sklepy i serwisy - Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMAN

Polecane sklepy i serwisy w Krakowie

Z moich doświadczeń w ostatnich latach mogę wam polecić następujące firmy.

CYCLO-CENTRUM,

mgr inż Wojciech Turlejski  

Adres: Wileńska 3, 31-431 Kraków

Godziny otwarcia: 10:00–18:00

Telefon: 12 418 74 80

Opis: Pan Wojciech świetnie zaplata/centruje koła. Polecam. Fachowe doradztwo, nawet jak u niego nic nie kupicie. Wielki pasjonat kolarstwa.

DobreRowery.pl

Adres1: osiedle 2 Pułku Lotniczego 47A, 31-870 Kraków

Adres2: ul. Marii Dąbrowskiej 17, 31-851 Kraków

Telefon: 12 357 11 19,

12 311 311 1

Godziny otwarcia:

Dzisiaj otwarte · 10:00–18:00

Opis: Szczególnie mogę polecić kolegów ze sklepu z Marii Dąbrowskiej, zawsze rabacik, zawsze fachowe doradztwo mimo młodego wieku sprzedawców.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samuel_87
7 minut temu, SpiderMAN napisał:

Szczególnie mogę polecić kolegów ze sklepu z Marii Dąbrowskiej, zawsze rabacik, zawsze fachowe doradztwo mimo młodego wieku sprzedawców.

kupowałem w tym sklepie rower i też polecam , mają dobre ceny i stałe rabaty dla klientów , na plus też trzeba doliczyć błyskawiczną wysyłkę towaru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
1 minutę temu, samuel_87 napisał:

kupowałem w tym sklepie rower i też polecam , mają dobre ceny i stałe rabaty dla klientów , na plus też trzeba doliczyć błyskawiczną wysyłkę towaru. 

Ja kupowałem: rower młodej Liv Tempt 3 2016, kask, opony, przerzutkę M4000, łancuchy 2x, i sporo innych dupereli.

Za każdym razem, czy to mała czy duża kwota chłopaki robili rabat.

A i pogadać z nimi też miło, sympatyczni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samuel_87

Ja tam brałem dwa rowery kross level , jeden zamówiłem wysyłką drugi odebrałem osobiście , plus jeszcze parę innych rzeczy do napędu itp.  Podoba mi się to że sprzedają towar który posiadają na sklepie ,a nie jak u konkurencji zamawiam towar a tu po paru dniach się okazuję ,że może za 3 tyg będzie. Na plus też program lojalnościowy , dzięki któremu uzyskać można duże rabaty .

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Też polecam dobrerowery.pl Ale lubię też sklepy:

fajny i podobny profilowo GoRide (zwłaszcza na ul.  Ks. Sorupki 30), dużo jazd próbnych i testowych przy szerokiej ofercie marek oferuje Tomar na ul. Klasztornej 31, sympatyczny jest lokalny i kameralny Freesport na ul. Dobrego Pasterza 66 (działający tam Mateusz sam się ściga, więc wie o co chodzi), ale najbardziej polecam Bike-RS (na ul. Kłuszyńskiej 13a - zadupie, ale warto się tam zapuścić): duży i przestronny, nowoczesny sklep, czysty, zadbany i solidny serwis, studio do bike fittingu, profesjonalna oferta usług dla teamów ale i do normalnych klientów podchodzą rzetelnie - ja tam kupiłem swoją maszynę i zadbano o mnie nie gorzej niż gdybym był jakimś zawodowcem.

Dobry i tani serwis mają też chłopaki z Funbikes (ul. Pleszowska 5), tylko weź się do nich wbij na termin...

Edytowane przez Łabędź
  • Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

A możesz to w podobnej do mojego posta formie podać, nie ciurem...

;)

To będzie dla potomnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

No właśnie nie mogę już. Przycisk "Edytuj" już jest martwy w tamtym poście, sorka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczepan

Jest ktoś w stanie polecić dobry serwis w Krakowie gdzie ogarną koła? konkretnie zaplecenie koła.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu

Cyclo Centrum i FunBies ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patafian

@Szczepan jezjeżeli jeszcze aktualne to polecam zakład na Halczyna (po prawej idac od Głowackiego). Schodami w dół w piwnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalas

Ja jako tako z serwisów nie korzystam najpierw psuję, potem psuje bardziej a potem naprawiam xD

Ale z usług sklepowych mogę śmiało polecić:
TWR- Długa 52. Sklep dość drogi i specyficzny. Może nie każdemu przypaść do gustu ale jest to bez wątpienia mój ulubiony sklep :P

Bikershop-Czarnowiejska 6. Duży wybór z cenami bywa różnie ale z reguły są na poziomie. Dużo fajnego sprzętu jak i takiego do "zwykłych" rowerów.

M-bike-Łobzowska 40. Też duży wybór zwłaszcza do rowerów górskich, grawitacyjnych itp itd ceny na poziomie ;)

Figiel-Imbramowska 26. Nie możesz znaleźć jakieś pierdółki za parę groszy w tych wypasionych sklepach? W figlu ja znajdziesz ;) Mały sklepik, ceny spoko, bez wodotrysków i innych bajerów ;)

Windsport-Stoczniowców 9. Też świetnie wyposażony sklep, obsługa bardzo miła, jak robimy większe zakupy i się ładnie uśmiechniemy możemy dostać bardzo fajny rabacik ;) Też zdecydowanie jeden z moich ulubionych sklepów. :D

Tak poza tym jak koledzy wyżej: Go Ride, Dobre Rowery.pl, Cyclo Centrum. W Tomarze jeszcze nie byłem ale z tego co mi internet wyświetla też wygląda całkiem spoko.

Jeżeli chodzi o FunBikes to zamawiałem u nich kiedyś mieszane heble klamki zee + zaciski slx i wszystko fajnie pięknie przyszło, chłopaki mi to poskładali etc ;) Ale fakt faktem terminy z tego co widziałem mają całkiem niezłe... za nie długo będą z naszym NFZ konkurować xD 

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rosen

Zaplatanie kol to tylko u "inzyniera szprychy" - czyli pana Andrzeja Rybskiego na ulicy Retoryka - bardzo specyficzny czlowiek o ogromnej wiedzy i umiejetnosciach.

Przy czym ostrzegam - jest niezmordowanym gadula, ale szprych nikt wam lepiej nie zaplecie w Krakowie.

Zaplatanie kol:

Andrzej Rybski 
Kraków ul. Retoryka 26/21 
tel. 429 13 37

Co do serwisu to ja polecam "Elite" przy ulicy Slomianej. Bardzo sprawne i obeznane w temacie chlopaki. Czasem jest problem z czasem u nich ale jak dla mnie warto.

Serwis:

ul. Słomiana 16
30-316 Kraków
elita.serwis@gmail.com

Tel: 511 01 00 55

Edytowane przez Rosen
  • Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kamilw

Korzystam z 3 sklepów rowerowych w Krakowie:
Rowmix.com.pl (Zakopianka) [specialized]
Windsport (Zakopianka i Stoczniowców) [scott]
Dotsport.pl

Polecam w takiej kolejności, w jakiej wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Był ktoś kiedyś w Veloart na ulicy Błotnej 6? Wygląda to na ich stronie internetowej, jak placówka dla zawodowców, aż trochę się boję tam pojechać, choć nieco mnie korci... ;) Ma ktoś jakieś doświadczenia?

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu

Chętnie podjadę :D Wejdę i powiem "Zobaczyłem rowery to wszedłem. Co tam?" :D

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
15 minut temu, Puncu napisał:

Chętnie podjadę :D Wejdę i powiem "Zobaczyłem rowery to wszedłem. Co tam?" :D

Się wrażeniami potem podziel. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
Dnia 9.07.2017 o 00:42, Łabędź napisał:

Się wrażeniami potem podziel. :D

Właśnie trzeba by obadać, czy to nie tak jak z salonem Bentleya czasem...

Wejdę pooglądać i tyle ;)

Edytowane przez SpiderMAN
  • Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu

Mikesport

http://www.mikesport.pl/

Mike SPORT 
ul. Zawiła 69/2.3.1
30-390 Kraków
Sklep czynny

Pon-Pt  / 10:00 -18:00 /
Sb-Nd - nieczynne

Sklep bogaty w akcesoria, duży wybór odzieży, plecaków... Ogólnie jest na czym zawiesić oko. Z części to tam jakieś pedały czy coś, szału nie ma. Ale ubrać się tam można :D

Zrobiłem zdjęcia rzeczy które przykuły moją uwagę :D

20171011_174531.thumb.jpg.0d603e2c44669d219b78066b1dfd1840.jpg20171011_174519.thumb.jpg.18c2d438007301c665f84ff810b4b2db.jpg20171011_174357.thumb.jpg.99b429b4edd30530b3049f4938db5996.jpg20171011_174306.thumb.jpg.ef66547336e788e51871a9e56375d96c.jpg20171011_174248.thumb.jpg.1bd7e9c344a7f3112aade228e5f9f90f.jpg20171011_174215.thumb.jpg.93af9663819e54ceaf0ae099ea6bfb9e.jpg20171011_174606.thumb.jpg.0bef64f10ff553cc1b0621f971068132.jpg

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalas
11 godzin temu, Puncu napisał:

Mikesport

http://www.mikesport.pl/

Mike SPORT 
ul. Zawiła 69/2.3.1
30-390 Kraków
Sklep czynny

Pon-Pt  / 10:00 -18:00 /
Sb-Nd - nieczynne

Sklep bogaty w akcesoria, duży wybór odzieży, plecaków... Ogólnie jest na czym zawiesić oko. Z części to tam jakieś pedały czy coś, szału nie ma. Ale ubrać się tam można :D

Zrobiłem zdjęcia rzeczy które przykuły moją uwagę :D

20171011_174531.thumb.jpg.0d603e2c44669d219b78066b1dfd1840.jpg20171011_174519.thumb.jpg.18c2d438007301c665f84ff810b4b2db.jpg20171011_174357.thumb.jpg.99b429b4edd30530b3049f4938db5996.jpg20171011_174306.thumb.jpg.ef66547336e788e51871a9e56375d96c.jpg20171011_174248.thumb.jpg.1bd7e9c344a7f3112aade228e5f9f90f.jpg20171011_174215.thumb.jpg.93af9663819e54ceaf0ae099ea6bfb9e.jpg20171011_174606.thumb.jpg.0bef64f10ff553cc1b0621f971068132.jpg

Ale te metki to mogłeś wrzucić do koszulek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
Dnia 12.05.2017 o 21:20, Zalas napisał:

Bikershop-Czarnowiejska 6.

Ej, co z tym Bikershopem? Najpierw było że remont, potem inwentaryzacja, a teraz to nawet w ogóle ich strona zniknęła z Internetu. Czy aby nie ma to związku z tym na co wpadłem przypadkiem? Już pokazuję:

https://obligacje.pl/pl/a/bikershop-finanse-nie-wyplacil-odsetek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalas
1 godzinę temu, Łabędź napisał:

Ej, co z tym Bikershopem? Najpierw było że remont, potem inwentaryzacja, a teraz to nawet w ogóle ich strona zniknęła z Internetu. Czy aby nie ma to związku z tym na co wpadłem przypadkiem? Już pokazuję:

cholera wie co tak na prawdę się z nimi dzieje :/ Może to mieć coś wspólnego a może robią jaką giga zmianę oferty na zimę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
Dnia 14.10.2017 o 07:31, Łabędź napisał:

Słyszałem plotę o bankructwie

• Zażenowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalas
13 godzin temu, SpiderMAN napisał:

Słyszałem plotę o bankructwie

No to raczej plota bo obroty mieli spore przynajmniej w Krakowie. Jeśli zostali by bankrutami to tylko dla tego, że ktoś rozpierniczył majątek firmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudezm

Mieli oddział w Kielcach, kilka dni temu jechałem obok, a tam ciemno, zimno, wicher hula. A było co wybrać i latem, i zimą. Może się przeorganizują i wypłyną pod nowym szyldem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Plotkę o bankructwie Bikershopa i spółek zależnych potwierdził mi znajomy pracujący w DobreRowery...

Podziało się tam dość grubo...

https://obligacje.pl/pl/a/bikershop-finanse-dal-sobie-czas-do-8-wrzesnia

https://obligacje.pl/pl/a/bikershop-wydal-zastaw

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi