Łabędź

Koszulka w wersji mocno luksusowego premium

Rekomendowane odpowiedzi

Nemrod

Pearl Izumi Elite In R Cool. Znakomita wentylacja. W kontakcie z potem nie wydziela też żadnego zapachu.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pinifarina
Napisano (edytowane)

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że marka i seria nie opisują generalnie produktu. Produkty PRO wytwarza się do konkretnych zadań. Co jednej osobie pasuje dla drugiego jest wadą i odwrotnie. Ciężko jest znaleźć opisy rzetelne o przeznaczeniu na metkach. Zawsze super oddychająca, łatwa w utrzymaniu szybkoschnąca itd 

Koszulka składa się z kilku wymiennych elementów. Przód, tył, rękawki zewnętrzne, stójka, boki, pachy. Każdy element może być z innego materiału, zafarbowany i ubrany w loga. Finalnie wygląda identycznie, a realnie służy do czegoś innego.  

Mniejsza rozpiętość jest w spodenkach bo jedynie rożne są warstwy dla szelek i przodu na podbrzuszu.   

Dlatego ja zamawiam produkty PRO w Quest, opisuje do czego mają służyć i finalnie mam super ubranko do konkretnego zadania. Aktualnie wykorzystuję koszulkę na +32stC i jest w niej naprawdę zimno. Gromadzi pot na warstwie materiału i dodatkowo chłodzi ciało. Gdybym ją użył na +25stC to skrytykował bym producenta za beznadziejnie schnącą koszulkę na piersiach. Z ciekawostek też są sety krótkie spodenki, krótki rękaw na +15stC i jest w nich naprawdę ciepło.

Stylówka PRO fajnie gdyby opisy i ciuchy znalazły się z numerami artykułu bo wtedy faktycznie jest fajna baza co i jakie można kupić. Że są lepsze to na pewno, ale wydając setki za sztukę już dobrze jest otrzymać produkt jaki się chce. 

Edytowane przez Pinifarina
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pete

Ciekaw jestem porównania tych cudeniek o których piszecie do ciuchów Verge. Mam z polecenia kilka sztuk tych ciuszków i powiedziałbym, że są znakomite, ale... no właśnie - to moja subiektywna opinia, a nie mam żadnego porównania. Tu nikt o nich nawet nie wspomina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
W dniu 9.08.2018 o 23:09, Pete napisał:

do ciuchów Verge. 

O, właśnie. Mam kumpla, który ujeżdża w Verge i bardzo sobie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi