Skocz do zawartości

Używana Merida CARBON FLX 1200-D - opinie.


nalewajkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! jeżeli przez allegro do kup masz tydzień czy 2 na zwrot i w tym czasie daj komuś kto zna się na karbonowych sprzętach i ogarnie całą ramę. Carbon to carbon

Lecz na start od razu bym zdyskwalifikował ogłoszenie za sam opis. ponieważ opis jest potwierdzeniem w jakim jest stanie rower

Odnośnik do komentarza

Zależy jaki sprzedawca czy oszust, czy normalny człowiek. Jeżeli miałbym kupić przez internet taki rower to z pełnym opisem i uwzględniony że nie ma żadnego pęknięcia czy innej wady która by negatywnie wpływała na ramę. Plus spisanie umowy kupna i sprzedaży

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, nalewajkowy napisał:

Sorry jesteś w błędzie to ten sam pod inna nazwa https://www.merida.no/mtb-birkebeiner-sl-d

Zastanawiam się czy on nie jest nowszy bo specyfikacja podana w 2015 roku.Jeszcze zadzwonię do kolesia i pogadam jak człowiek.

 

Usuń konto, a nie tu trollujesz.

Rower z linku w pierwszym poście ma karbonową ramę, a ten z ogłoszenia to aluminium. To dwa różne rowery.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Chris napisał:

Co za logika :D Ja wymiękam, kupuj co chcesz.

W sumie masz racje mój błąd nie spojrzałem dobrze.Sorry, tak to jest jak "ja" napalony na okazje jednocześnie ma klapki na oczach rozumiem, że trochę żenada z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...