Rekomendowane odpowiedzi

-Marcin-

Tak. Wiem. Też postaram się odwiedzić Strefa MTB Sudety, ale Bike Maraton to taka tradycja rodzinna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

@wasiliew i jak było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Marcin-

Trasa chyba trochę dłuższa niż w latach poprzednich. Przejazd przez strumyk pod koniec był. Ręce na kamienistych zjazdach tak wytrzęsło (30km/godz. w lesie po kostce brukowanej przed wojną), że od tej pory będę wiedział z czym kojarzyć Polanicę. No jest moc w nogach, a to cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wasiliew

Przepraszam, ale ostatnio przez to, że forum nie działa na Tapatalk, trochę się zapuściłem ;)

W dniu ‎12‎.‎05‎.‎2018 o 22:45, Sziva napisał:

@wasiliew i jak było?

Było rewelacyjnie. Oczywiście dopiero w czasie jazdy dotarło do mnie, że nie potrzebnie denerwowałem się tym podjazdem, czy sobie poradzę itp. Podjazd 10km długi i monotonny, więc podziwiałem widoki i pogadałem z kilkoma osobami :) Poźniej stromy zjazd i wąsko w lesie. Można było zjechać ale był tłok i trzeba było zsiąść z siodła. Poza tym cały czas na rowerze.

W dniu ‎13‎.‎05‎.‎2018 o 21:06, -Marcin- napisał:

Trasa chyba trochę dłuższa niż w latach poprzednich. Przejazd przez strumyk pod koniec był. Ręce na kamienistych zjazdach tak wytrzęsło (30km/godz. w lesie po kostce brukowanej przed wojną), że od tej pory będę wiedział z czym kojarzyć Polanicę. No jest moc w nogach, a to cieszy :)

Ja jednak wybrałem opcję za drzewo :) A zjazd też zapamiętam po tych "kocich łbach". Ręce to mi już drętwiały ponad nadgarstki. Współczółem zawodnikowi z kapciem z przodu na 5km przed metą.

Ogólnie duża bardziej mi się podobało niż w Miękini, choć sektor nadal 6.

Statystyki:

Ilość zawoników w MINI 616, M3 178

Ja finalnie miejsce open 336, a w kategorii wiekowej M3 - 97

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Marcin-
22 minuty temu, wasiliew napisał:

Na górskich maratonach nie ma co liczyć na wyższy sektor. Tam zawsze są większe różnice w czasie przejazdów. Na prawie płaskich Zdzieszowicach będzie jeszcze szansa poprawić sektor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wasiliew

Ja jeśli pojadę to najwcześniej na Świeradów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
3 godziny temu, wasiliew napisał:

Przepraszam, ale ostatnio przez to, że forum nie działa na Tapatalk, trochę się zapuściłem ;)

Było rewelacyjnie. Oczywiście dopiero w czasie jazdy dotarło do mnie, że nie potrzebnie denerwowałem się tym podjazdem, czy sobie poradzę itp. Podjazd 10km długi i monotonny, więc podziwiałem widoki i pogadałem z kilkoma osobami :) Poźniej stromy zjazd i wąsko w lesie. Można było zjechać ale był tłok i trzeba było zsiąść z siodła. Poza tym cały czas na rowerze.

Ja jednak wybrałem opcję za drzewo :) A zjazd też zapamiętam po tych "kocich łbach". Ręce to mi już drętwiały ponad nadgarstki. Współczółem zawodnikowi z kapciem z przodu na 5km przed metą.

Statystyki:

Ilość zawoników w MINI 616, M3 178

Ja finalnie miejsce open 336, a w kategorii wiekowej M3 - 97

Bardzo się cieszę, że maraton się udał i gratuluję raz jeszcze :)

Żałuję, że mnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MadOnion
22 godziny temu, -Marcin- napisał:

Na górskich maratonach nie ma co liczyć na wyższy sektor. Tam zawsze są większe różnice w czasie przejazdów. Na prawie płaskich Zdzieszowicach będzie jeszcze szansa poprawić sektor.

Zdzieszowice jednak nie są prawie płaskie :P a poprawianie czasu z 6 czy dalszego sektora zweryfikuje pierwsze zatwardzenie w sekcji leśnej jakieś 6,5km od startu, przeważnie są tam zdrowe korki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gentlemanone

Polanica bardzo wymagająca, zjazdy trudne. Ciekawy jestem Zdzieszowic i czekam z niecpierpliwością :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MadOnion

Technicznie Zdzieszowice zdecydowanie łatwiejsze od Polanicy pytanie jak sytuacja wodna będzie wyglądać przed zawodami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wasiliew

Wygląda na to, że jednak uda mi się dotrzeć do Zdzieszowic ☺️

A tu fotka z Polanicy.

1024na683.jpg
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi