Skocz do zawartości

Polskie Wybrzeże .


tomek040982

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu ruszam na wyprawę z sakwami oczywiście. Plan jest taki że ruszam ze Szczecina do Świnoujścia , ale przez Niemcy , ten odcinek będzie najdłuższy bo około 120 km. Następnie już wzdłuż wybrzeża przez Hel do Gdańska. Tu już nie ma żadnych określonych dystansów dziennych , ile ujedziemy tyle zrobimy. Trasa ma być lajtowa . Jak będzie chęć się wykąpać w morzu zatrzymujemy się i kąpiemy. Wiadomo że i na zwiedzanie będzie czas . Od Świnoujścia do Gdańska jest nieco ponad 400 km , a na całą trasę szykuję tydzień czasu. 11 lipca ruszamy do Szczecina gdzie wszyscy byśmy się spotkali chyba że uda się w Warszawie Skąd ja będę ruszał. Po przyjeździe  wszystkich zrobimy jakieś 15-20 km w stronę niemieckiej granicy i nocleg gdzie na spokojnie się zapoznamy. Następnego dnia ruszamy już dalej. Powrót 17 lipiec więc do tego dnia trzeba dojechać do Gdańska. Trasa jaką chcę się trzymać to R-10 , ale jak będą jakieś zastrzeżenia to będziemy zmieniać. Do wyprawy już dołączyło kilka osób, kolega z mojej grupy i z pracy jednocześnie Wiktor  , jedna osoba z Torunia oraz jeszcze jedna osoba się zastanawia. Jestem otwarty na wszystkich nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną , młody czy stary. Coś o mnie, mam trzydziestopięcioletni grubasek raczej niezbyt wygadany. Ja nie palę papierosów , jednak palacze też mogą jechać , ale nie będziemy się zatrzymywać co 10 minut na dymka. Jak jest ktoś chętny to zapraszam. I żeby nie było bo jeśli chodzi o noclegi różnie ludzie planują , tylko na dziko , żadne pola namiotowe czy kempingi. Nie dlatego że mnie nie stać tylko dlatego że Ja tak lubię. Pozdrawiam. 

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...