revolta1

Plecak rowerowy . uzywa ktos ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tuptam
Napisano (edytowane)

Możesz jeszcze rozważyć Osprey Escapist 18. Najbardziej uniwersalny z plecaków jakie miałem do tej pory, a miałem ładnych kilka. Tyram go na jednodniowych wycieczkach po górach, MTB, zapakowałem się w nim na miesiąc pobytu w Azji, również się sprawdził.

http://tiny.pl/g6q7f

Edytowane przez Tuptam
link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pizzaq

Od 1,5 miesiąca używam Authora Turbo. Plecaczek malutki, wygodny i pakowny. Trzyma się bardzo dobrze, nie przesuwa się, trochę pocą się plecy, ale pod jakim nie? Paski i zapięcia wygodne, dokładany element do mocowania kasku, oraz ochraniacz przeciwdeszczowy. Połączyłem go z bukłakiem z Decathlonu, poza nim mieści się zwykle bluza, rękawki/nogawki, garść żywności (banan, batony, żelki, mus), dokumenty (portfel lub luzem), klucze do domu/samochodu. Udało mi się go wyrwać w zaprzyjaźnionym sklepie za ok. 120 zł. i uważam go za jeden z lepszych zakupów. Jest na tyle mały, że nie przeszkadza w sprawnym sięganiu do kieszeni koszulki, a na tyle duży że spokojnie spełnia swoje zadania transportowe.

author turbo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
W dniu 30.06.2018 o 12:10, DawidK napisał:

Witam w moim temacie nie dostałem odpowiedzi. Zapytam jeszcze tutaj, bo zielony w temacie jestem. Camelback dał mi 50% zniżki na plecak. Czyli te co mi polecali modele HAWGR LR 20 i MULE RL 15. Plecaka szukam na cały dzień jazdy i  myślę bo pewnie bukłak lepszy wygodniejszy niż kilka bidonów czy butelek w plecaku. I polecili mi te 2 modele i mogę je za około 350zł  kupić. Warto w tej cenie na innym forum piszą, że warto.  Ale to jest trochę kasy do wydania i chciałbym mądrze ją wydać. I zastanawiam się czy nie będą, za duże.  Chyba dobrym pomysłem będzie podjechać, bo nie mam daleko do nich i obejrzeć na żywo i przymierzyć. Co sądzicie?  

A co zwykle ze sobą wozisz? Określ swoje potrzeby i będziesz wiedzieć czy 15-20 litrów to w sam raz, za dużo czy za mało. Jeśli masz możliwość, to weź do sklepu rzeczy, które zwykle ze sobą wozisz, zapakuj do plecaka, załóż go na plecy i będziesz wszystko wiedzieć.

Co do bukłaka, to mogę tylko polecić to rozwiązanie. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DawidK
Napisano (edytowane)

Sziva sorki , że teraz dopiero odpisuję. A więc wożę jak od rana do wieczora jeżdżę: pojemnik z Batonami zbożowymi własnej produkcji, kilka butelek wody, nie kupuję bo sam sobie robię iztoniki,  bułki, wiatrówka. Jak zakupię to będę chciał jakąś pompkę wozić i narzędzia, zamiast w  torbie podsiodłowej. Mam ten zestaw z Lidla, ale nic nie zmieszczę do niego. Planuję kupić też lepszą  torbę taką na krótkie wypady. A temu myślę bo  w tym co mam to niewygodne kilka butelek wozić, mam ten z Lidla. Mam od nich bidon i zadowolony jestem. I ta zniżka mnie kusi. I w miarę nazbierania chcę kupować  lepsze rzeczy i mieć na dłużej. 

Edytowane przez DawidK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

W moim umiarkowanie eksploatowanym kellysie po jednym sezonie puszczają szwy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heboket

Mam model 500 z decathlonu, używam trzeci rok i się trzyma 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1
28 minut temu, Heboket napisał:

Mam model 500 z decathlonu, używam trzeci rok i się trzyma 😊

też mam. na dodatek kupiłem używkę i wydaje się pancerny... Ale do pracy i na dłuższe wyprawy się w niego nie mieszczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

A ja kupiłam sobie niedawno plecak Deuter Race Exp Air:

https://www.centrumrowerowe.pl/plecak-deuter-race-exp-air-pd7102/?v_Id=74341

Do tego dokupiłam bukłak Hydrapak 2L i ostatnio przetestowałam komplet na całodniowej wycieczce (111km, 7 godzin w siodle).

Plecak jest rewelacyjny, a przez siatkę na plecach praktycznie go nie czuć na grzbiecie - tak rozkłada się jego masa. 2 litry wody, kurtka, batony, portfel, klucze, jakieś szpeje do roweru - gdy podniosłam plecak za rączkę, to się przestraszyłam, że taki ciężki jest, ale po założeniu na plecy i podczas jazdy na rowerze, praktycznie nie odczuwałam tego ciężaru. Bardziej w plecy i ramiona wpija mi się dużo lżejszy i mniejszy Camelbak Hydrobak, chociaż też nie narzekam na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mariuszm

Od 1,5 miesiąca używam Authora Turbo. Plecaczek malutki, wygodny i pakowny. Trzyma się bardzo dobrze, nie przesuwa się, trochę pocą się plecy, ale pod jakim nie? Paski i zapięcia wygodne, dokładany element do mocowania kasku, oraz ochraniacz przeciwdeszczowy. Połączyłem go z bukłakiem z Decathlonu

Ilu litrowy bukłak tam wszedł? Rurkę wyprowadziłeś przez zamek czy jest tam jakiś dedykowany otwór?

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi