Eldo

Szybka Dycha 2018 - 10km na czas ! Puszcza Niepołomicka

Rekomendowane odpowiedzi

Eldo
Godzinę temu, Nemrod napisał:

Jaki model konkretnie kupiłeś ?

VISION Trimax Carbon

8b8e709c16231aaemed.jpg

Miał ja jeden gosciu na zawodach, sprobowałem sobie chwytu i stwierdziłem ze lepsza opcja od wygietych koncowek no i rurki sa nad kierownica nie pod jak w aktualnej (pożyczonej) 😊

Wracajac do Szybkiej Dychy, to kiedy robimy ustawke przy „kawie” w biurze zawodow (Bobrowym Rozlewisku) ja mam od jutra na rano do pracy wiec po 17 jestem ready ? 🚴‍♂️😊👍

Edytowane przez Eldo
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puncu
17 minut temu, Eldo napisał:

Wracajac do Szybkiej Dychy, to kiedy robimy ustawke przy „kawie” w biurze zawodow (Bobrowym Rozlewisku) ja mam od jutra na rano do pracy wiec po 17 jestem ready ? 🚴‍♂️😊👍

W sumie chętnie, też robię na rano. Ale może nie jutro. O 14:00 kończę prace (w Niepołomicach xD ) o 15:00 jestem w domu, biorę gravela i myślę że na 17:00 spokojnie bym podjechał. 

A nie jutro bo mam remont i nie jestem dogadany z "majstrami" a @Wojtek pewnie musi żonę udobruchać za to że całe dnie się z nami na rowerach wozi :P 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek
7 godzin temu, Puncu napisał:

W sumie chętnie, też robię na rano. Ale może nie jutro. O 14:00 kończę prace (w Niepołomicach xD ) o 15:00 jestem w domu, biorę gravela i myślę że na 17:00 spokojnie bym podjechał. 

A nie jutro bo mam remont i nie jestem dogadany z "majstrami" a @Wojtek pewnie musi żonę udobruchać za to że całe dnie się z nami na rowerach wozi :P 

Wcale nikogo nie muszę dobruchać. Po prostu mam fajną żonę i córkę, z którymi jeszcze lubię przebywać więc chce korzystać z tego póki mogę :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
8 godzin temu, Eldo napisał:

Dziś akurat nie dam rady, bo już jestem poumawiany, z kolei we wtorek nie wiem jak skończę robotę więc nie chcę się umawiać a potem odwoływać, ale w każdy inny dzień począwszy od środy mogę :)

Edytowane przez de Villars

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eldo

Nie no dzisiaj to też mi się nie chce za bardzo :) może jakoś w tygodniu jak by co to dawać tutaj cynka i smigamy ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eldo

Szacun za pozycje aero ! 👍😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi