Justyna

Jak schudłam

Rekomendowane odpowiedzi

Seban
3 godziny temu, panMarcin napisał:

Frytki z batatów wymiatają! 

Zdecydowanie.

2 godziny temu, Łukasz_P napisał:

Dziś były grane. 

FB2B13C6-24C0-4978-B046-D55439C8017E.jpeg

Ekstra to wygląda :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panMarcin
W dniu 9.09.2019 o 17:26, Łukasz_P napisał:

Dziś były grane. 

FB2B13C6-24C0-4978-B046-D55439C8017E.jpeg

Ślinka leci na sam widom, jadłbym :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiki2345

Warto się udać na jakaś konstultację dietetyczną, też miałem problem, ale zapisalam sie na konsultację online. Darmowe mozna zdobyc z drogerii Natura :D Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matek1234
Napisano (edytowane)

Jeszcze do niedawana myślałem, że trzeba się głodzić żeby schudnąć. Znajoma powiedziała mi o profilu na facebooku NIEBRZUSZEK. Jest on chłopaka, który sam schudł 25 kg bez katowania się dietami. Warto zajrzeć i ocenić jego efekty, moim zdaniem kawał dobrej roboty. Swoją droga zmotywował mnie i pokazał jaką iść drogą. Pokazał też, że można ćwiczyć w domu nie zawsze to musi być wyłącznie siłownia. Polecam się zapoznać https://www.youtube.com/watch?v=qDYtiaPaqio&fbclid=IwAR2vPG14JkBy7HtbaM7Zc_c7QMViwtiQP5vOmo49TY78VQL65vf_7qdTKUY :)

Edytowane przez Matek1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mikos
W dniu 25.09.2019 o 10:11, Wiki2345 napisał:

Warto się udać na jakaś konstultację dietetyczną, też miałem problem, ale zapisalam sie na konsultację online. Darmowe mozna zdobyc z drogerii Natura :D Polecam

A na czym poleca ta konsuultacja? Powiem szczerze że taka opcja konsultacji online to coś czego szukam od jakiegoś czasu i może by się udało zbędne kg zrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zenobek
W dniu 9.09.2019 o 19:41, Seban napisał:

Frytki z batatów wymiatają! 

Przeczytałem: "z buraków" :) i jakoś nie mogłem sobie tego wyobrazić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eibher

Z buraków również mozna zrobić ;) I również są smaczne.Ogolnie polecam buraki wprowadzić do swojej diety. Ostatnio często robię krem z buraków oraz buraki pieczone. Warto rownież połączyć buraki gotowane z serkiem ziarnistym, powstaje smaczna sałatka dobra na śniadanie czy na kolację. 

Z ćwiczeń polecam szczególnie pompki. Szczegolnie te na poręczach. “Dipy” są bardzo dobrym ćwiczeniem na przyrost masy mięśniowej. Najpierw operujemy obciążeniem, jakie stanowi nasze ciało, później możemy dodawać kilogramy w postaci ciężaru przypiętego do pasa.
Przy użyciu pompek na poręczach, możemy rozwijać zarówno triceps, jak i klatkę piersiową.

O ćwiczeniach warto poczytać sobie tutaj http://www.keepyour-balance.pl/co-wybrac-trening-tlenowy-czy-beztlenowy/

Edytowane przez Eibher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi