Dariuszcz12

Odziez z decathlonu

Rekomendowane odpowiedzi

Dariuszcz12
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Sziva napisał:

@Dariuszcz12 Twoje tematy są coraz lepsze :D 

Ja czasem w piżamie do spania w nocy chodzę za dnia po domu. I w zasadzie to teraz nie wiem, co mam z tym zrobić ;)

A tak na serio - Decathlon pooznaczał ubrania tanie, o umiarkowanej cenie i droższe, jako podstawowe, średnie i dla zaawansowanych. Jakość materiału i samego szycia też jest odpowiednia do ceny. Kupując dany produkt mniej więcej wiesz czego się spodziewać, ale jak on będzie na Tobie leżeć i czy zapocisz się w koszulce po 37 minutach czy też po dwóch godzinach, to też zależy od tego, jak Twój organizm reaguje i ile potu średnio generujesz podczas jazdy. Ja mogę jechać 2 godziny i się nawet nie zadyszeć, a mogę też narzucić sobie takie tempo, że po 30 minutach leje się ze mnie strumieniami. No to jaką serię ciuchów powinnam wybrać? Jednemu bardziej podejdzie seria 500, a drugiemu 700, a jeszcze trzeci stwierdzi, że się w ciuchach z Deca wcale się nie odnajduje.

No to lepiej miec ciuchy przeznaczone na dluzsze wyjazdy, bo takze krocej  tez mozna w nich jezdzic. prawdaz?😀

Edytowane przez Dariuszcz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

Tak, jeśli tylko jest napisane np. DO 4 godzin, a nie OD :D 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Hahahha @Sziva...... dobre :) ciekawe czy Deca ma ciuchy do jazdy całodobowej tzw nonstop :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
19 minut temu, Antyszprycha napisał:

ciekawe czy Deca ma ciuchy do jazdy całodobowej tzw nonstop :) 

Zabiliby niektórych klientów takim zapisem ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tri_kajtek

Mam spodenki do jazdy na rowerze z Deca. Jedne tańsze z pomarańczową wkładką, drugie droższe z niebieską (żelową). Te pierwsze były z opisem do 2h jazdy, a drugie chyba 3-4h. Szczerze mówiąc między jednymi a drugimi jest bardzo duża różnica. Jako pierwsze kupiłem oczywiście te tańsze, ale jak zbliżałem się do tych magicznych 2h to tyłek błagał o litość :D W tych drugich komfort jest zdecydowanie lepszy i spokojnie 3-4 h, może nawet dłużej mogłem jechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajgana

A ja mam spodnie długie z szelkami. Napisane było do 2 godzin... No i coś w tym jest. Skubane nie mają zamka, są wysokie. I jak trzeba w krzaczki skoczyć, to trzeba się rozbierać z bluzy i koszulki. A do 2 godzin, to spokojnie człowiek wytrzyma :) No i decathlon sprytnie się tu w razie czego z gwarancją zabezpieczył. Jak  produkt przyniesie się mocno zużyty nie długo po zakupie, to mogą powiedzieć, że używane  niezgodnie z przeznaczeniem. Chociaż coś takiego mi się już dawno nie zdarzyło... 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
remigiusz

Kajgana - sprawa jest prosta,jedziesz na powiedzmy 8 godzin więc musisz wziąć cztery pary takich spodni :) Trochę taki cyrk z tymi określeniami.  Podstawowa sprawa, każdy się inaczej poci. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cywil

Jeżeli jeżdżę średnio 1,5h to lepiej kupić coś z serii 200 i obciąć nożyczkami tak do 1,5h hehe zrobiliście mi dzień

Tylko proszę się nie obrażac

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Gdyby tematy można było oznaczać gwiazdką ten na pewno taką by ode mnie dostal :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suqub

Temat jest rozwojowy. Jako ogólny w kontekście odzieży z Decatlonu. Dlatego chciałbym spytać czy to jest potówka oraz czy ktoś z Was. Mieszka w okolicy Targówka? Ostatnie dostępne sztuki w rozmiarze XL są tam

https://www.decathlon.pl/podkoszulka-d-rkaw-aerofit-id_8369385.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dariuszcz12
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, suqub napisał:

Temat jest rozwojowy. Jako ogólny w kontekście odzieży z Decatlonu. Dlatego chciałbym spytać czy to jest potówka oraz czy ktoś z Was. Mieszka w okolicy Targówka? Ostatnie dostępne sztuki w rozmiarze XL są tam emoji6.png

A ciuchy rowerowe endury tez sa przeznaczone na okreslony czas jazdy w zaleznosci od serii? Bo producent takiej informacji nie podaje.

17 godzin temu, tri_kajtek napisał:

Mam spodenki do jazdy na rowerze z Deca. Jedne tańsze z pomarańczową wkładką, drugie droższe z niebieską (żelową). Te pierwsze były z opisem do 2h jazdy, a drugie chyba 3-4h. Szczerze mówiąc między jednymi a drugimi jest bardzo duża różnica. Jako pierwsze kupiłem oczywiście te tańsze, ale jak zbliżałem się do tych magicznych 2h to tyłek błagał o litość :D W tych drugich komfort jest zdecydowanie lepszy i spokojnie 3-4 h, może nawet dłużej mogłem jechać ;)

A co traci bluza i kurtka  z decathlonu jesli sie w nich jezdzi powyzej wskazanego czasu?

Edytowane przez Dariuszcz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dfq
Dnia 11.01.2018 o 05:46, suqub napisał:

Temat jest rozwojowy. Jako ogólny w kontekście odzieży z Decatlonu. Dlatego chciałbym spytać czy to jest potówka oraz czy ktoś z Was. Mieszka w okolicy Targówka? Ostatnie dostępne sztuki w rozmiarze XL są tam emoji6.png

To jest koszulka termiczna. Potówka to jest to co ten gość po lewej  ubierający koszulke ma na sobie (reklama) lub to :

http://www.mikesport.pl/craft-cool-194378-1900-ultralekka-meshowa-koszulka-potowka.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dfq

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Angelka22

haha... jak ktoś już wcześniej napisał, to tylko ogólna informacja do kogo jest dedykowany produkt. Jako firma mają obowiązek informować o takich rzeczach, możesz z tego skorzystać, ale nie musisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kasztanka

Trzeba kupić 5 koszulek i co godzine zmieniać :D Polecam w zestawie plecak na koszulki albo sakwe.

A na poważnie - jako były pracownik konkurencyjnej sieci - ja te oznaczenia rozumiem tak, że  (głównie w kurtkach) po prostu w tym czasie masz zapewniony komfort termiczny. Tak jak kiedy kupujesz śpiwór, masz podany zakres temperatur w których użytkować. Albo kupując membranę w kurtce/butach/czymkolwiek także masz jej parametry wodoszczelności. Wiadomo można uzytkować dłużej / w większym deszczu / w niższych temperaturach i ja tak robię, ale oznaczenia dają nam ogólne pojęcie co kupujemy. Jedna ważna sprawa - kupując kurtkę patrzcie czy klips nie przeszył membrany. W takim wypadku traci swoje właściwości i z 2 godzin w deszczu i 5000mm robi sie 5 minut. 

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cramin

Mam spodenki z Deca na szelkach serii 700, najniższa seria z niebieską wkładką.

Jechałem 17h i dałem radę, jeździłem wcześniej na Lidlowych i nie ma porównania. Dobre siodełko i spodenki to podstawa na szosie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi