Skocz do zawartości

Kraków jeździcie coś?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łabędź napisał:

Ja też chcę. A z Wami to już musowo. 

@de Villars, możliwe, że minąłem się z Tobą dziś na ul. Młyńskiej, mniej więcej na wysokości Castoramy, około 6.45? ;)

 

A ze mną na MTB :P Dziadu :P

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Łabędź napisał:

Ja też chcę. A z Wami to już musowo. 

@de Villars, możliwe, że minąłem się z Tobą dziś na ul. Młyńskiej, mniej więcej na wysokości Castoramy, około 6.45? ;)

 

Niestety, o tej porze to nie byłem ja. W tym czasie wsiadam w tramwaj "4" do pracy :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, de Villars napisał:

Niestety, o tej porze to nie byłem ja. W tym czasie wsiadam w tramwaj "4" do pracy :)

Hmm, a dałbym sobie rękę uciąć. W każdym razie - był to ktoś niesamowicie podobny do mojego wyobrażenia Ciebie. :D

Odnośnik do komentarza

To trzeba będzie skonfrontować wyobrażenia z rzeczywistością :) Np. na objeździe trasy majowej szybkiej dychy. W weekend zmiana czasu, więc nawet w dzień powszedni, po południu po robocie można będzie się przejechać zanim się ściemni.

Edytowane przez de Villars
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, de Villars napisał:

To trzeba będzie skonfrontować wyobrażenia z rzeczywistością :) Np. na objeździe trasy majowej szybkiej dychy. W weekend zmiana czasu, więc nawet w dzień powszedni, po południu po robocie można będzie się przejechać zanim się ściemni.

Chyba Ty. :P Ja to robotę kończę zazwyczaj koło 20 niestety. No ale fakt, że czasem się udaje wcześniej wyrobić.

A na Szybkiej Dysze to na bank, fakt. :)

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś na testach Scotta. 1,5h na Scott Foil 20. Fajny rowerek. Lekki (w porównaniu do mojego), sztywny, w sumie wygodny, aero :), jak dla mnie po prostu też ładny. No i utwierdzam się w przekonaniu że między 105 a ultegrą czuć różnicę (wystarczy jeden raz wrzucić na blat) i że wolę hamulce tarczowe.

Ale też widać że odbijanie się zimą nie wyszło mi na dobre. Pod koniec testu,  a potem w czasie powrotu do domu ledwo 20-22 kmh.

EDIT:

https://www.relive.cc/view/1470961362


Tapatalk'd
 

Edytowane przez nctrns
Odnośnik do komentarza
Dnia 24.03.2018 o 17:19, Łabędź napisał:

Też mam wolne. Od pracy. Ale żona raczej piąteczek przed świętami to mi zorganizuje ładnie. :D

Mnie już zorganizowała... :D malowanie...

Odnośnik do komentarza

W niedziele, koło 15.30-16.00 bedzie ktoś w rejonie Niepołomic i zamierza startować w zawodach 6 maja? Jak nic sie nie zmieni, to zapewne z kumplem zrobimy sobie objażdżkę trasy.

Swoja drogą, jak dużo osób będzie startowało wtedy od nas z forum:>??

Odnośnik do komentarza

Skoro w innym temacie jest mowa o ustawkach:

Z racji dziwnej pracy mam wolne poniedziałki. I dlatego jutro koło 10-11 wybieram się na luźną wycieczkę szosową z okolic Czyżyn w stronę zachodnią. Jakby ktoś był chętny to zapraszam.

Tapatalk'd

Odnośnik do komentarza

Coś się zanosi, że wyjdę dziś z pracy wcześniej. Jakby nie było jednak tych szumnie zapowiadanych burz po południu, to zamierzam się przejechać bulwarami wiślanymi do Tyńca, towarzyska kawka u stóp opactwa i z powrotem. Start i miejsce zbiórki - wjazd na DDR przy moście Wandy (na przeciw pętli "Lesisko", na rogu ulic Podbipięty i Zagłoby). Spokojne tempo, chill jak to po pracy i z plecakiem. Czas startu - mam nadzieję, że około 17.30. Jadę na szosie, ale jak kto chętny na czymkolwiek, to zapraszam. :)

@de Villars, @nctrns, @SpiderMAN, @Puncu, @Zalas, @Eldo, czy każdy kto ma tylko ochotę - dawajcie znać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...