Skocz do zawartości

Rower górski Kross lever r8 2016?


aku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie kupno rowera Kross lever r8 2016r.

W tej cenie znajdę coś lepszego?

Chcę jeździć w terenie a także kręcić kilometry po drogach asfaltowych 

 

Edytowane przez SzajBajk
Wpisujmy treściwe tytuły.
Odnośnik do komentarza

WItaj aku.

zapoznaj sie proszę z regulaminem, w szczególności z punktem 2, 3 oraz 4.

Będziemy wdzięczni.


 

Cytat

IV. REGUŁY ZACHOWANIA NA FORUM

1. Jako nowy uczestnik zapoznaj się ze strukturą Forum, jego podziałem tematycznym.

2. NIC NA SZYBKO, niedbale, bez stylistyki, ortografii, interpunkcji i polskich znaków diakrytycznych. Posty typu: „nie ustawić hamulcy bo sruby się zapiekly” będą usuwane. Nie musisz być mistrzem ortografii, wystarczy włączyć słownik.

3. NAJPIERW wyszukiwarka! Odpowiedź na swoje pytanie często uzyskasz znacznie szybciej, korzystając z wyszukiwarki PRZED powieleniem pytania na Forum.

4. TREŚCIWE tematy, posty i zapytania. Zakładając temat nadaj mu PRZEMYŚLANY, KONKRETNY TYTUŁ, np. „Bóle nadgarstków przy dłuższej jeździe”, a NIE „Niewygodny rower, pomóżcie”. W treści swojego pytania podaj wyczerpujące, lecz ZWIĘZŁE informacje, np. „Rower Fuji Altamira 2.5, rok 2015, gdzie kupić hak tylnej przerzutki?”. NIE zadawaj pytań w rodzaju: „Jaki pulsometr polecacie?”, tylko „Jaki pulsometr do 100 zł”, lub „Jaki pulsometr na przygotowania do pierwszego triathlonu, mam do 800 zł”. Tematy typu "Jestem nowy", "pomocy", "mam problem", będą natychmiast usuwane.

 

Odnośnik do komentarza

Kross level R6 jest spoko ale polecam ci obczaić te rowerki:  Canyon AL 4.9, Kross level B6 (różni się od R6 rozmiarem kół), Kellys Thorx 10 2016.

Edytowane przez Wiktor00863
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...