Grubsza Zmiana

Grubsza Zmiana - Cel: 100kg

Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMAN    283
SpiderMAN

Będzie dobrze. Spokojnie. 3mam kciuki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

• Pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GBike    190
GBike

Dobra chłopaki ktoś założył rywalizację na sierpień dla Endomondo więc dołączać i będziemy kręcić :-)

• Lubię to! 1
  • Pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dragster    2
Dragster

Ja również dołączyłem. Ostatnio staram się regularnie kręcić kilometry. Oponka maleje. Od połowy czerwca z 120kg na 106kg przy 192cm i dalej idzie w dół :) Mam nadzieję, że tym razem wytrwam... no muszę wytrwać :) Podstawa to regularność i konsekwencja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przemcio    2
Przemcio

Trochę niezdrowy taki duży spadek. Nie za bardzo sobie przykręciłeś kurek???

Tez mogłem tak podciąć ale dla mnie zdrowie jest ważniejsze od szybkości chudnięcia. Wtedy nie ma Jojo i rozwalonej gospodarki hormonalnej. W ten sposób jak robisz to szybkie proszenie się o kłopoty. Potem naprostować wszystko nie jest już tak łatwo.

Zwolnij trochę. Nikt Cię nie goni. Mam nadzieje że jeszcze nie jest za późno.

Tym bardziej że piszesz że znowu wiec zakładam że to już nie pierwsza nieudana próba. Dochodząc szybko do celu zatrzymujesz się i wraca wszystko ze zdwojoną siłą.

Nie tędy droga :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dragster    2
Dragster

No nie pierwsza próba. Trochę źle napisałem. To w marcu ważyłem 120kg. Przez samo ograniczenie słodyczy do końca maja zjechałem 5kg. W czerwcu ograniczyłem żarcie. O połowę (mniej, więcej). W tym więcej zdrowego żarcia. Od początku czerwca lekkie treningi. W połowie czerwca rower. Systematycznie zwiększam dystanse i intensywność. Na przełomie czerwca/lipca porobiłem sobie badania czy aby na pewno dobra ścieżka. Badania wyszły bardzo dobrze więc kontynuuję. W obecnej chwili 106kg i staram się nie przekraczać -0.7kg/tyg.

• Pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paweł36    4
Paweł36

Tak se poczytałem i naprawdę wszystkim kibicuje ,sam znam ten ból bo schudłem ze 131kg na aktualne 99-102kg ,teraz pomimo mocnych treningów waga stoi w miejscu ,a nie ukrywam ze lubię mocno pocisnąć w korbę :)  pozdrawiam.

• Pomógł 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kufir    287
Kufir
Dnia 19.07.2017 o 12:08, Stryjek napisał:

Na zdjęciu ja i mój kolarz :)

137f01b2c27dfd14b2ebddc0e3b8be44.jpg

Super, hiper, MEGA FAJNE zdjęcie :) Tata i syn w tych samych strojach WOW !

• Pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiderMAN    283
SpiderMAN
15 godzin temu, Paweł36 napisał:

Tak se poczytałem i naprawdę wszystkim kibicuje ,sam znam ten ból bo schudłem ze 131kg na aktualne 99-102kg ,teraz pomimo mocnych treningów waga stoi w miejscu ,a nie ukrywam ze lubię mocno pocisnąć w korbę :)  pozdrawiam.

To tak jak ja... Na miarę możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
suqub    53
suqub

Startujemy od nowa. Aktualny poziom 104,5 kg. Przez 4 miesiące bez roweru 2 kg w górę.

Wczoraj pierwsza jazda z córką a holu. Jest potencjał do wypacania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dragster    2
Dragster

Ja trochę przycisnąłem i jeżdżę praktycznie codziennie. Czasami wolniej czasami szybciej tak by było przyjemnie i na miarę moich możliwości a waga dzisiaj pokazuje 104.5. I żeby nie było, całkiem przyzwoicie jem by się zregenerować chociażby. Na początku jeździłem by schudnąć teraz dla przyjemności, waga spada przy okazji (oczywiście zwracam cały czas na to uwagę). Wydaję mi się, że takie podejście jest zdrowsze. Jazda na rowerze niesamowicie odpręża. Zupełnie zmieniłem podejście, to nie ma być kara tylko nagroda. Oprócz rowerka jest jeszcze basen 2x w tygodniu.

Edytowane przez Dragster
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GBike    190
GBike

Wiecie dlaczego faceci nie mają celulitu ?

Bo brzydko wygląda . 

Oczywiście to brzydki żart , ale mający okrutny wniosek dla nas facetów. Faceci nie maja celulitu bo nasze zasoby tłuszczowe gromadzą się glownie na naszych narządach i jest to szczególnie niebezpieczne. Pisze o tym żeby zagłuszyć wyrzuty naszych doradzaczy ze niezdrowo ze za szybko ze cos tam . To otyłość jest niezdrowa i im szybciej tym lepiej bo może nam zabraknąć czasu . Nie odpuszczamy :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta