Skocz do zawartości

Najpiękniejsze rowery zawodowców

de Villars

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny jest uniwersalny. Teraz mam czarny rower ze sporą ilością czerwono-pomarańczowo-żółtych akcentów. Kupiłem do tego sporo czerwonych/bordowych ciuchów i akcesoriów. Jakbym zmienił rower na niebieski czy zielony, to jakby to wyglądało? :P Tak to mam do wyboru oprócz czerwonych, jeszcze czarne ;) 

Godzinę temu, mareq napisał:

Czemu wam się podobają szarości i czernie? Też tak kiedyś miałem i kupiłem czarnego tribana a teraz kombinuję jak go ożywić wizualnie.

Triban nie wygląda źle przez kolor a przez to, że "jest tribanem" z brzydkimi spawami i rurkami formowanymi siekierą. Co z tego, że jakościowo spoko, cenowo spoko, polityka gwarancyjna deca świetna skoro te rowery w ogóle nie wyglądają. Już myślałem, że przy rebrandingu na rysela coś się zmieni a tutaj tylko napis mniejszy i kolorek inny

• Lubię to! 1

W życiu żadna Merida nie podobała mi się tak, jak ta:

20191229_092242.thumb.jpg.8210a8e0e17e7d4cd98e39de9c02be2e.jpg

Oj, jeździłbym. 😎

Ale do rzeczy - ta tasiemka złota, jako motyw tak zgrabnie oplatający, to aluzja do pucharu, ktory jest główną nagrodą w Giro d'Italia, dobrze rozumiem? 

2012_Giro_di_italia_cup.thumb.jpg.4698123edfb5c3be06d98b5c1e3e0fc1.jpg

Jak dla mnie po raz kolejny edycja Sagana zachwyca ;) Do tego jeszcze Wilier mistrza Hiszpanii Luisa Leona Sancheza, Specialized Allez Spring z kolekcji Tour Down Under 2020 i nowy Scott Foil z pełną integracją.

Specialized-Sagan-Collection-S-Works-Tarmac-SL7-Di2-Disc-Road-Bike-2021-Deconstructivism-Green-Yellow.jpg BgqUL9o4xgBFZhLjJT4aXR.jpg uTtgNRXztao4bhJwByqNgR.jpg foil10scott-sports2021close-picture-jochen-haarjha3713.jpg Edytowane przez Tomek Gromół