Skocz do zawartości

Najpiękniejsze rowery zawodowców

de Villars

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kilkanaście rowerów z mijającego sezonu przygotowanych specjalnie dla gwiazd zawodowego peletonu:

http://naszosie.pl/2017/11/16/najpiekniejszy-z-pieknych/

Mnie najbardziej przypadł do gustu nr 11 - Merida Scultura V. Nibalego. Interesujący jest też pomysł na malowanie rowerów braci Yatesów - jeden jest negatywem drugiego, choć osobno żaden z nich nie robi specjalnego wrażenia. Brzydalami natomiast jak dla mnie są nr 2 - Cavendisha i nr 8 - Boonena,

A Wam który się najbardziej podoba?

2 godziny temu, de Villars napisał:

Ale te rowery pokraczne :P Nie ma roweru ładniejszego niż szosa, zwłaszcza taka nie unowocześniona na siłę :) 

Sam żeś jest pokraczny :D:P Oczywiście, że jest ;) Np. Knolly Podium lub Ellsworth Rogue :)
b225d609031ff22261958bf27005703d--yellows780_DSC_0389.jpg?1381675636
Albo mój Specialized Big Hit 07r :D

22117699_1197882693645662_1268736019_o.thumb.jpg.b3403362f9bda9be4c8c3eb1dfbe72a3.jpg

6 godzin temu, de Villars napisał:

Brzydalami natomiast jak dla mnie są nr 2 - Cavendisha i nr 8 - Boonena

Eee, nie taki tragiczny ten cavendishowy. Mi tam nawet się podoba. ;) 

Najbardziej wpadł mi w oko Spec Sagana i dwa Treki, na których siedzą Zubeldia i Degenkolb.

Cavendishowy ma jak dla mnie dziwaczną rurę podsiodłową. Tzn. rozumiem, że ona jest aero itd., ale kształt jej mi się nie podoba. Do tego koła o bardzo wysokim profilu - oczywiście wiadomo, jakie mają zalety, ale uroda tego jest taka sobie. Jakby nie te 2 detale, to rower prezentował by się znakomicie, zwłaszcza że ma fantastyczną kolorystykę.

Natomiast w Treku Zubeldii nie pasuje mi bardzo gruba rura dolna, no i kształt baranka, jakis taki kwadratowy ;)

Natomiast rowery Sagana i Degelkolba - faktycznie ładne, jak dla mnie mogą to być dwie kolejne pozycje na pudle, za rowerem Nibalego :)

Przechadzając się w Novym Mescie podczas Pucharu Świata można się rozchorować i bez większego problemu wrócić z bólem głowy, tyle tam tłustych maszyn.

Ciekawe kiedy XTR 12s w wersji Di2 😜