remigiusz

Serwis Fulla i inne dyrdymały

Rekomendowane odpowiedzi

remigiusz

We wtorek zaprowadziłem swojego Mongoose'a na przegląd amortyzatorów(obydwa powietrzne). Przytargałem też Darta 3,leciwy ale sprawny którego założę swej wybrance,bo swego Suntoura ma zajechanego kompletnie. Jak odbiorę cały majdan to napiszę co zrobili i ile zdarli. No wiadomo,wiedza i doświadczenie kosztują. 

Do wszystkich "zielonych" w tym temacie, jeśli ktoś chce składać rower to jest to dobry pomysł,gdy warunki mu na to pozwalają,bo kupując osobne części nie kupujecie tylko sterty klamotów,kupujecie także doświadczenie i wiedzę. Obejrzenie kilku nawet treściwych filmów czasem zrobi tylko mętlik,bo nawet jeśli nagrywający mechanik jest obkuty wiedzą i doświadczeniem może nie użyć odpowiednich sformułowań by dyletant zrozumiał.  Ostatnio coś takiego mi się przytrafiło,oglądałem Dominika z Othenbajk(nigdy nie mogę zapamiętać) na temat pojemności przerzutki,choć przez moje ręce przeszło wiele przerzutek nie skapowałem o co mu chodzi przez parę dni. Gdyby pokazał na przykładzie by była inna rozmowa :)  Suchą wiedzę katalogową można bardzo szybko i łatwo nabyć, ale gdy spotyka nas coś nie szablonowego, staje się ona niemal bezużyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SpiderMAN

Mistrzu, ale to nie ten dział chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
remigiusz

Luźne pogaduchy? Czy nie?

Edytowane przez remigiusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN