Skocz do zawartości

Kross Level B4 ZA 2000 ZŁ CZY TO PRAWDZIWA CENA ?


Tao7994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem krossa level b4 za 2000 zł podają że to model 2017 ale ma hamulce z modelu 2016 (chyba gorsze) zastanawiam się nad tym rowerem za jak najmniejszą kasę.

https://m.centrumrowerowe.pl/rowery/gorskie-mtb/29-cali/p,rower-level-b4-czarny-srebrny-limonkowy-polysk-s-17,631480.html

A jeżeli jest to jakiś przekręt to proszę o pomoc w doborze roweru mam 170 cm wzrostu ważę 60kg i roweru będę używał do skakania i jazdy w terenie w różnej pogodzie.

Odnośnik do komentarza

Gdzie podają że to jest rower z serii 2017r?

Mi to wygląda na rocznik 2016. Różnica pomiędzy 2017 a 2016 z tego co widzę jest tylko w hamulcach. W tej cenie hamulce  z 2016r i 2017r będą porównywalnej klasy

Jeżeli cena Ci odpowiada to śmiało bierz. Jest to nowy rower na który masz 2 lata gwarancji, 

Edytowane przez PaRzYsTy
Odnośnik do komentarza

Tak jak już było napisane jeśli Ci odpowiada to bierz! :)

Ale bardzo ważne - koniecznie przymierz się do niego na żywo!

Dużo zależy od wysokości przekroku, ja mam 1 cm mniej wzrostu od ciebie i ta rama jest na mnie za duża = nie mogę spokojnie stanąć obiema nogami na ziemi mając ramę między nogami.

Odnośnik do komentarza
Dnia 17.10.2017 o 18:15, Tao7994 napisał:

170 cm wzrostu

No to ciężko Ci będzie na nim śmigać. Kross ma w tych tańszych Levelach B masakryczną geometrię. Karbonowe levele już wypadają lepiej, można coś dobrać do takiego wzrostu. Ale aluminiowe (a level o numerze 4 to aluminium) to porażka, nawet rozmiar S jest za duży. Ja mam 169 cm i 72 cm przekrok. Na etapie kupowania roweru dla siebie przymierzałem się do Levela, ale na kołach 29" nie było szans wybrać coś z Krossa. Musiałbym brać Levela R (27,5"), ale chciałem duże koło, więc odpuściłem sobie Krossa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Tao7994 napisał:

A co polecasz tak do 2500zł?

Jeżeli przy tym wzroście upierasz się na duże koło 29" (ja się właśnie tak upierałem) to, tak jak mi, pozostaje Ci chyba tylko geometria Treka. Ja w tych pieniądzach polowałbym na Treka X-Caliber 7.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam do tego wzrostu kola 27.5 ja mam 175cm. i tylko na takich kołach jest mi wygodnie do scigania na 1max 2 godziny 29" bedzie ok. Ale rower w tej cenie to do scigania raczej się nie nadaje. Ja mam (dwa rowery) krosa r5 z 2017 na kola 27.5 rama S swietna maszyna do sprzedania (Jest na forum wystawiony dobra cena ) i obecnie czekam na krosa Level 9.0 z roku 2018 też na kołach 27.5 rama M ale rozmiar jak w tańszych krossach S.

Ja się nie scigam jeszcze a maszynę zmienilem bo kolor ma piękny i z każdym wyjazdem coraz bardziej sie zbliżam do moiego pierwszego startu może na wiosne 2018 się uda.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeździłem na rowerze w rozmiarze S, i jest to rower dla kogoś, kogo wzrost nie przekracza 160 cm

Ty chyba nie jeżdzileś krosem i może masz 190cm wzrostu skoro takie teksty piszesz

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...