Antyszprycha

Co miłego mnie dzisiaj spotkało ?

Rekomendowane odpowiedzi

carrera51

😎

Opera Zdjęcie_2019-03-26_145043_weather.independent.ie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Kupiłem na OLX koszulkę marki Sportful, w idealnym stanie. Po krótkiej wymianie wiadomości okazało się, że właścicielem jest zawodowiec, facet, który ma na koncie kilka zawodowych kontraktów z tak polskimi jak i zagranicznymi zespołami. Zaliczył też parę sukcesów w karierze. 

Gdy paczka doszła, w środku oprócz koszulki była kartka ze zdjęciem tego pana, a na odwrocie widnieje dedykowany dla mnie (po imieniu) autograf. Bardzo miło mi się zrobiło. 

20190327_191548.thumb.jpg.94ac06a32f0840a0d3065b0fb47d1fba.jpg

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1
W dniu 26.03.2019 o 12:33, Antyszprycha napisał:

Nie dziś a wczoraj. Sprzedał swojego MTB i od razu udało się kupić w świetnych pieniądzach Treka Checkpointa Al3 na kołach Mavic Aksium i oponach Bontrager Team Issue GR2 oraz tarczach ashima.

Gravel zakupiony 16 stycznia tego roku (jeszcze nie zarejestrowany więc dokonałem tego na siebie) w świetnym, sklepowym stanie. Oglądałem go jakoś z początkiem roku ale MTB mnie blokował aż tu nadażyła się okazja, akcja - reakcja no i jest maszyna na jesienno zimowe szaleństwa

IMG_0417.thumb.JPG.eaf1a490bbeb974684390257b1a4ca43.JPG

Piękny!

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zigfir

Załapałem pierwsze KOMy ;).  Od ręki dwa. Jeden trochę śmieszny bo umiejscowiony 300m od domu króciutki, płaski odcinek (nie ja go dodawałem). Co do drugiego to mam podejrzenia że miejscowi szosowcy wymiękali na jakości nawierzchni a i też średnio popularny ale jest.  Tak czy inaczej cieszy bo w mojej okolicy zdobycie czegokolwiek  nie jest to proste. Trochę narodu jeździ a to z lokalnych wsi a to z dwóch okolicznych miast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Sprzedałem Kubka. Może nieco taniej niż chciałem, ale poszło i z głowy. Z jednej strony zadowolony, z drugiej trochę szkoda... Rower któremu zawdzięczam rozkwit cykloszajby, pierwsze starty, naukę techniki, pierwszą setkę. Ale z drugiej strony ma godnego następcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

PR'y na każdym segmencie wałów od łęgu do plazy (dla zamiejscowych - 5,5 km, praktycznie płaskiego alfaltu na wale Wisły w Krakowie, gdzie każdy koń może się rozpędzić) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
Napisano (edytowane)

Od poniedziałku dojeżdżam do pracy hulajnogą elektryczną. Czas dojazdu zajmuje mi 15-17 minut, a samochodem było to 30-40 minut. Radość, gdy mijam korek jest niesamowita. A do tego jaka frajda z jazdy!

Edytowane przez Sziva
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Dzisiaj dostałem prezent od pracowników. Rower mam podrasowany, gift zainstalowany mocno, na zawodach będzie używany 😁

IMG_20190404_100701.jpg IMG_20190404_100706.jpg
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

Wczorajsza jazda. 

Wgrałem do telefonu trochę muzyki, bezprzewodowe słuchawki i w drogę. I było pięknie :) Stare kawałki typu "Nie ma ciszy w bloku" albo "Szewc zabija szewca" - przy tym nie da się jechać powoli :):) Cała playlista tego typu zrobiła mi dobre tempo na 75 km :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92
I tak powinno być ! Szacunek dla firmy Rose Bike ! Aż się miło czyta .
http://www.wykop.pl/artykul/4884327/jak-rose-bikes-podchodzi-do-klientow/
Widzialem tam wzmiankę o Canyonie. Ja tam powiem, że na Canyona nie narzekam. Rower miał być wysłany końcem marca, a w połowie marca był już u mnie. Także różnie bywa. Ja nie podzielam negatywnych opinii z wykopu. Natomiast jeśli chodzi o Rose to długo też rozważałem od nich rower. Gdyby wprowadzili opcje zapłaty w PLN, brałbym Rose, tak niestety nie chciało mi się bawić w jakieś revoluty etc.

Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papynsky

Nie coś, ale ktoś. I to do tego taki ktoś! Miło było poznać tego Pana. 😃

received_2185028445144599.jpeg
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Że moja cora po 3 latach niechęci do roweru, gdy już się podałem, wracając że szkoły oświadczyła, że do piątku "musi nauczyć się jeździć", bo mają klasową wycieczkę rowerową. Jako że ze swojej botwiny na 24 wyrosła przejrzałem rower żony (Merida Freeway 9100), dopompowałem Galerę i ruszyliśmy się uczyć. Ku mojemu zdziwieniu bez problemu przyjechała ponad 7 km z przeciętną 13 km/h. Szok normalnie, bez żadnego kwękania, marudzenia... 

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
5 godzin temu, pizzaq napisał:

Szok normalnie, bez żadnego kwękania, marudzenia... 

To Ty się lepiej zorientuj, czy na tej wycieczce nie będzie jakiegoś intensywnego czynnika motywującego, w postaci potencjalnego zięcia czy coś...

• Lubię to! 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

@Łabędź wiesz jak wyglądam, to chyba wystarczający straszak niezależnie od płci, "bycia za bardzo do przodu", posiadanego roweru, zajebistości klasowej. Inna sprawa że cała klasa przeżyła siarę, że wychowawczyni zażądała żeby w kakakaskach pojechali...

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Skrzyżowanie Stella-Sawickiego z Florera w Krakowie.

Ja w moim 307SW na prawym pasie, grzecznie, spokojnie i przepisowo jako pierwszy na pasie.

Po mojej lewej BMW trójka... z młodym gniewnym za kółkiem (pokurcz ledwo zza kierownicy wystawał), robi przegazówki, a Spider co? Zrobił przegazówkę, ruszył jako pierwszy, rozpędził się do 70tki (dozwolonej, wrzucił tempomat i jedzie, zmieniłem pas na środkowy, gamoń wyprzedził mnie z prawej, przejechał mi przed maską, pocisnął na lewy i dalej ciśnie...

Surprise ciulu, za zakrętem stali, wysuszyli, zatrzymali i dowalili... PAPA kacapie ;)

Rechotałem w aucie do Ronda Dywizjonu 308 ;):D:D

• Lubię to! 2
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zigfir
Napisano (edytowane)

Kom, kom , kom... kom kom re re kom ;)

Gwoli ścisłości 1 kom ale humor poprawił.

Edytowane przez Zigfir
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zbyszek.K
Napisano (edytowane)
W dniu 12.04.2019 o 16:04, SpiderMAN napisał:

Skrzyżowanie Stella-Sawickiego z Florera w Krakowie.

Ja w moim 307SW na prawym pasie, grzecznie, spokojnie i przepisowo jako pierwszy na pasie.

Po mojej lewej BMW trójka... z młodym gniewnym za kółkiem (pokurcz ledwo zza kierownicy wystawał), robi przegazówki, a Spider co? Zrobił przegazówkę, ruszył jako pierwszy, rozpędził się do 70tki (dozwolonej, wrzucił tempomat i jedzie, zmieniłem pas na środkowy, gamoń wyprzedził mnie z prawej, przejechał mi przed maską, pocisnął na lewy i dalej ciśnie...

Surprise ciulu, za zakrętem stali, wysuszyli, zatrzymali i dowalili... PAPA kacapie ;)

Rechotałem w aucie do Ronda Dywizjonu 308 ;):D:D

I to są chwile, gdy żałuję, że już nie pracuję... ;) 

Edytowane przez Zbyszek.K
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
3 godziny temu, Zbyszek.K napisał:

I to są chwile, gdy żałuję, że już nie pracuję... ;) 

Strażnik Teksasu?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zbyszek.K
15 godzin temu, Sziva napisał:

Strażnik Teksasu?

W Polsce nie ma "teksasu" choć pamiętam jak mój św. pamięci dziadek opowiadał a było to dawno dawno temu, że właśnie byłe Woj. Szczecińskie nazywano dzikim zachodem ;) i coś w tym było!!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
2 minuty temu, Zbyszek.K napisał:

W Polsce nie ma "teksasu" choć pamiętam jak mój św. pamięci dziadek opowiadał a było to dawno dawno temu, że właśnie byłe Woj. Szczecińskie nazywano dzikim zachodem ;) i coś w tym było!!! :) 

Mój wujek za to o niektórych obszarach naszego kraju opowiada "niezły Meksyk", a przecież Teksas i Meksyk graniczą ze sobą :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eddek
27 minut temu, Zbyszek.K napisał:

byłe Woj. Szczecińskie nazywano dzikim zachodem

U nas w firmie mówi się, że wszystko, co jest pomiędzy Krosnem Odrzańskim, a Kostrzynem nad Odrą od granicy z Rzeszą na ~40km wgłąb Polski nazywamy dzikim zachodem. I tu zdecydowanie coś jest na rzeczy, przynajmniej w naszej branży :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaW

A na wschodzie Polski, za linią Sanu to już Ukraina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panMarcin

U mnie dzisiaj w pracy jajeczko było, szef premię świąteczną dał także jakiś gadżet do roweru sobie kupię :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Siedzę dziś w pracy. Co w tym miłego? Zaraz po niej wsiadam na Trybika i kręcę 70km trasę do rodziny na święta.

Pod jeansami mam gacie z wkładką a pod firmowym polarem koszulkę kolarską. Czuję się jak Superman ze strojem ukrytym pod cywilnymi ciuchami. 
Mam tę moooooc! ;)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi