Antyszprycha

Co miłego mnie dzisiaj spotkało ?

Rekomendowane odpowiedzi

zibi_j1

Nowy tydzień i nowe rozdanie :) Deszcz umył asfalt i łaskawie przestał padać na chwile przed moim wyjazdem do pracy.
Prawdopodobnie znalazłem przyczynę niedomagania mojego napędu. w Rockim, a na blogu własnie ukazał się kolejny wpis, z którego jestem bardzo dumny bo spina całą historię :)
https://zibicyclist.home.blog/2019/01/14/pokochaj-proces-a-nie-efekt-moja-wspinaczka-na-k2/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Ferie zimowe.

Trasa z "domowego" parkingu pod firmę, gdzie pracuje moja dziewczyna zajęła 11 minut zamiast codziennych ~20. Wiem, że część osób wyjechała z dzieciakami itd. ale i tak coraz bardziej podoba mi się pomysł by na wzór Wiednia zakazać "odwożenia dzieci do szkoły autem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bujak

Aaaaale lodowisko!
Przy zjeździe z ronda na drodze wewnętrznej pooooojechałem piruetem.
Tylne koło pojechało w bok, później do przodu i dalej już nie byłem w stanie utrzymać równowagi.
Poleciałem na plecy, ale bez żadnych urazów, czy obić.
Fajnie było!
Takie lodowisko, że nie byłem w stanie wstać na nogi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

A to mnie miłego dziś spotkało. 

IMG_6375.thumb.JPG.ae0128020d6ae2691105fbdf716c91b5.JPG

IMG_3585.JPG
  • Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

@Antyszprycha Piękny! Wytłumacz mi tylko jedną rzecz. Czym tak naprawdę podyktowana jest zmiana jeśli zrezygonwałes z aero względem poprzedniego roweru który przecież też był z górnej półki ?

W temacie: Administracja forum obdarzyła mnie zaufaniem i mianowała moderatorem. A dziś udało mi się posprzątać cały bałagan w szosowym dziale zakupowym :)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Potrzebowałem kosztów do firmy :D Miałem chęć zmiany :) Kocham rowery szosowe :) To wszystko złożyło się na taką a nie inną decyzje do tego, miałem na Emondę dobrą cenę a dodatkowo kupiłem Shimano Ultegra 8050 Di2 w bardzo okazyjnej kasie, pełen full zestaw pełnej tej grupy w cenie mechanicznej grupy Ultegra R8000. Nie zdecydowałem się na szose aero z tego względu, że emonda jako zwykły rower szosowy jest teraz na wypasie tzn (założony jest kokpit XXX wraz z koszykami XXX a także pełną grupą Di2) a szosa aero bylaby w wersji mniej atrakcyjnej jeśli chodzi o wyposażenie (w porównaniu budżetu oczywiście). Do tego atrakcyjne ceny, sprzedaż wielu części zalegających w szafie pozwoliły mi na zakup.

Generalnie wybrałem trek bo przyciągnął mnie dwoma ważnymi aspektami:

- dożywotnia gwarancja na ramę a także dwuletnia gwarancja wymiany lub naprawy kół karbonowych. Dodając do tego sprawdzony, solidny i zawsze stojący za klientem sklep i serwis rowerowy nie mogłem podjąć innej decyzji !

Z Colnago oczywiście będzie mi się ciężko rozstać ale jest już przeserwisowany, przesmarowany i wyczyszczony, jutro wpadają do niego nowe mavic aksium i leci na sprzedaż w nowej, dużo bardziej atrakcyjnej cenie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
18 godzin temu, Antyszprycha napisał:

miłego dziś spotkało

Ależ jest piękna. Palce lizać. Do tego w moim rozmiarze - dasz się karnąć, jak już objedziemy Tatry? :D

Udanego użytkowania! 

Godzinę temu, zibi_j1 napisał:

Administracja forum obdarzyła mnie zaufaniem i mianowała moderatorem

Dobry wybór. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha
1 minutę temu, Łabędź napisał:

Ależ jest piękna. Palce lizać. Do tego w moim rozmiarze - dasz się karnąć, jak już objedziemy Tatry? :D

Udanego użytkowania! 

Dziękuje i oczywiście, że tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek

Nowa porcja wlep na tripowóz i amortyzator.

20190116_182519.thumb.jpg.a282843f662e4046d57362e52b4237e6.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papynsky

@Antyszprychaczekamy na pełny opis w dziale szosowym. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha
[mention=1484]Antyszprycha[/mention]czekamy na pełny opis w dziale szosowym.

Będzie będzie ale najpierw muszę znaleźć jakieś fajne miejsce na zdjęcia !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Dzisiaj pierwszy w moim życiu dzień bez nadwagi :) 

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mariuszm
2 godziny temu, zibi_j1 napisał:

Dzisiaj pierwszy w moim życiu dzień bez nadwagi :) 

0003PS10UX60ILGH-C317-F3.thumb.jpg.3c648d56ddf2a91a14aea8699cca44a1.jpg

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Nowy nabytek po pewnych zmianach i lekko cięższą grupą Ultegra Di2 pokazał oszałamiający według mnie wynik wagowy (bez pedałów i koszyków na bidon) ....

IMG_5797.thumb.JPG.d22ba324ab0a175cab7d6e5dcc584d32.JPG

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zigfir

Spotkały mnie pierwsze kilometry w tym roku na rowerku ;). Poszło 30,36 w całkiem niezłych jak na zimowe warunkach - u mnie mokry asfalt plus śnieg i odrobina lodu tam gdzie słoneczko na dłużej nie zaglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CoolBreeze

Wczoraj po zakupach miałem "banana", a dzisiaj dalej utrzmuje mi dobry humor duża kawunia 303df9f9348eb1896935f6ef4a582ef3.jpg&key=943b224fc16e9be05c520d73052415304d531a67b9684aaf32f694fb46d41794

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Wczoraj testowałem nowa oponę. Bardzo dobrze trzyma i świetnie oczyszcza się ze śniegu. Zbyt wiele nie pojeździłem, ale zahaczyłem o las, spotkałem sarnę, ogólnie bardzo przyjemnie.
Dzisiaj nowy tydzień i nowe rozdanie :) Troszkę nie chciało mi się wychodzić z domu ale jakoś poszło. -5, zero wiatru i sucho. Tak można jeździć.
A na moim blogu jak co poniedziałek nowy wpis :)
https://zibicyclist.home.blog/2019/01/21/nie-taka-zima-zla-ograniczenia-sa-tylko-w-twojej-glowie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzeLuka
17 godzin temu, freak78 napisał:

Czyli można żyć w symbiozie z kierowcami,  często im ułatwiam wyprzedzanie mnie, zresztą według PORD powinno się robić, chyba że są dziury akurat w tym momencie gdy kierowca chce mnie wyprzedzić, to poczeka parę sekund aż je ominę, i spoko, może wyprzedzać, a ułatwiać życie sobie trzeba i nie dotyczy to tylko rowerów, bo po co mają się kierowcy frustrować na nas 

Panowie... Czy ja naprawdę wymagam zbyt wiele? Czy czytelne i zrozumiałe posty a nie słowociągi z powstawianymi byle jak znakami interpunkcyjnymi to naprawdę coś trudnego do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi